2019 m. vasario 18 d.

Vasario 14-oji mūsų mokykloje buvo gausi smagių renginių. Vienas iš jų - 4 ir 5 klasių mokinių viktorina, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienos progai. Mokiniai, besiruošdami viktorinai, lietuvių kalbos ir anglų kalbos pamokų metu, ieškojo įdomių faktų apie savo kraštą ir patys kūrė užduotis savo varžovams.

Viktorina vyko lietuvių ir anglų kalbomis. Dirbdami komandose mokiniai lietuvių ir anglų kalbomis sprendė kryžiažodžius, šaradas, atsakinėjo į klausimus, prisiminė daugybę faktų iš Lietuvos istorijos, vardino Lietuvos simbolius, gilino žinias ieškodami informacijos kūrybinei užduočiai "Svarbiausi faktai apie Lietuvą". Džiaugiamės mokinių aktyvumu ir kūrybiškumu!