Informacija apie laisvas darbo vietas

Pareigos Projektų koordinatorius 0,25 etato

Reikalavimai Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Edukacinės veiklos patirtis būtų privalumas;
Komunikabilumas ir atvirumas naujovėms;
Kūrybingumas;
Informacinis raštingumas.
Funkcijos- Organizuoja, koordinuoja ir stebi vykdomų projektų eigą ir veiklų būklę, įskaitant ir visų partnerių veiklų įgyvendinimą.
Darbo užmokestis - Pagal darbo krūvį.Darbo užmokestis yra apskaičiuojamas pagal tarifinį sąrašą, kuriame pateikiami duomenys apie jo darbo stažą, išsilavinimą, paskirtą darbo krūvį ir nurodomi kiti teisės aktuose nustatyti duomenys, kurių reikia darbo užmokesčiui.
Gyvenimo aprašymą.
Dokumentų priėmimo vieta -Dokumentai priimami „Nemuno“ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, 51453 Kaunas arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pareigos Ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja

Reikalavimai Aukštasis išsilavinimas ir ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacija. Pretendentas turi atitikti Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014-08-29 įsakymu Nr. V-774 patvirtintus reikalavimus kompetencijoms („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“).
Gebėjimas naudotis informacinėmis technologijomis.
Gebėjimas dirbti komandoje.
Funkcijos - Ikimokyklinis vaikų ugdymas.
Darbo užmokestis - Koeficientas nustatomas vadovaujantis LR Švietimo ir mokslo ministro patvirtintu „Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu“ bei „Kauno miesto savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojų tarnybinių atlyginimų (tarifinių atlygių) koeficientų nustatymo aprašu“, atsižvelgiant į išsilavinimą, pedagoginį darbo stažą ir kvalifikacinę kategoriją.
Gyvenimo aprašymą;
Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
Dokumentų priėmimo vieta - Dokumentai priimami „Nemuno“ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, 51453 Kaunas arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Dokumentų priėmimo terminas 2018-09-14

Pareigos Pastatų priežiūros darbininkas (1 etatas)

Reikalavimai - Darbštumas, atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas.
Funkcijos -Atlieka pastatų ir statinių remonto darbus (plytelių klijavimas, grindų dangos dengimas, lubų ir sienų glaistymas ir balinimas, tapetų klijavimas, langų, grindų dažymas ir kt.);
valo užsikimšusius lietvamzdžius;
prižiūri vandentiekio, kanalizacijos sistemų sutrikimus; remontuoja vidaus ir lauko inventorių, keičia spynas, remontuoja baldus.
Darbo užmokestis - Minimali mėnesinė alga
Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

Vyriausioji virėja 1,5 etato

Reikalavimai Virėjo kvalifikacijai keliami šie reikalavimai: nežemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ir (ar) įgyta virėjo kvalifikacija; analogiška darbo patirtis.
Virėjas turi žinoti ir išmanyti:virtuvės darbo organizavimą; įrengimų, virtuvės inventoriaus, indų, taros paskirtį, jų priežiūros ir naudojimo taisykles; įvairių maisto gaminimo įrengimų racionalų ir saugų darbo režimą;patiekalų ir kulinarinių gaminių ruošimo technologiją;
įvairių maisto produktų ir pusgaminių šiluminio paruošimo būdus;pagrindines žaliavas, jų paskirtį, sudėjimo tvarką, santykį bei normas; šiluminio maisto produktų apdorojimo (virimo, kepimo) trukmę ir temperatūrą; paruoštos produkcijos išeigas, gaminių virimo bei kepimo metu sumažėjimo procentus;
pusgaminių ir paruoštos produkcijos laikymo bei realizavimo sąlygas; kulinarijos žaliavų savybes, žaliavų ir pusgaminių kokybės rodiklius;kulinarijos gaminių puošimo technologiją;darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos,apsaugos nuo elektros, higienos reikalavimus.
Funkcijos- Gaminti maistą mokyklos valgykloje ir prižiūrėti virtuvės veiklą
Darbo užmokestis 600 eurų + nustatyto dydžio priedas
Gyvenimo aprašymą.
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami „Nemuno“ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, 51453 Kaunas arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kontaktiniai duomenys
išsamesnei informacijai (8 37) 45 14 20, (8 37) 45 44 19
Dokumentų priėmimo terminas 2018-09-14

Pareigos - Mokytojo padėjėjas 0,5 et. Darbo laikas nuo 14 valandos.

Reikalavimai Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Edukacinės veiklos patirtis būtų privalumas; Komunikabilumas ir atvirumas naujovėms; Kūrybingumas;Informacinis raštingumas.
Funkcijos-Tiesioginė pagalba mokytojui rengiantis užsiėmimams; Asistavimas mokytojui užsiėmimų metu;Edukacinės medžiagos rengimas;Neformalių veiklų organizavimas formalaus ugdymo pertraukų bei popamokiniu metu; Edukacinių išvykų organizavimas ir dalyvavimas;Visokeriopa pagalba mokiniams ugdymo procese.
Darbo užmokestis - Pagal darbo krūvį.
Mokytojo padėjėjo darbo užmokestis yra apskaičiuojamas pagal tarifinį sąrašą, kuriame pateikiami duomenys apie jo darbo stažą, išsilavinimą, paskirtą darbo krūvį ir nurodomi kiti teisės aktuose nustatyti duomenys, kurių reikia darbo užmokesčiui.
Gyvenimo aprašymą.
Dokumentų priėmimo vieta- Dokumentai priimami „Nemuno“ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, 51453 Kaunas arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.