Informacija apie laisvas darbo vietas

Pareigos Pastatų priežiūros ir einamojo remonto darbininkas (0,25 etatas)

Reikalavimai - Darbštumas, atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas.
Funkcijos -Atlieka pastatų ir statinių remonto darbus (plytelių klijavimas, grindų dangos dengimas, lubų ir sienų glaistymas ir balinimas, tapetų klijavimas, langų, grindų dažymas ir kt.);  valo užsikimšusius lietvamzdžius; prižiūri vandentiekio, kanalizacijos sistemų sutrikimus; remontuoja vidaus ir lauko inventorių, keičia spynas, remontuoja baldus.
Darbo užmokestis - Minimali mėnesinė alga
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
Gyvenimo aprašymą.
Dokumentų priėmimo vieta - Dokumentai priimami „Nemuno“ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, 51453 Kaunas arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 45 14 20, (8 37) 45 44 19
Dokumentų priėmimo terminas 2018-11-30

Pareigos Ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja 0,5 et.

Reikalavimai - Aukštasis išsilavinimas ir ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacija. Pretendentas turi atitikti Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014-08-29 įsakymu Nr. V-774 patvirtintus reikalavimus kompetencijoms („Reikalavimų mokytojų
kvalifikacijai aprašas“). Gebėjimas naudotis informacinėmis technologijomis. Gebėjimas dirbti komandoje.
Funkcijos Ikimokyklinis vaikų ugdymas.
Darbo užmokestis - Koeficientas nustatomas vadovaujantis LR Švietimo ir mokslo ministro patvirtintu „Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo
apmokėjimo tvarkos aprašu“ bei „Kauno miesto savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojų tarnybinių atlyginimų (tarifinių atlygių) koeficientų nustatymo aprašu“, atsižvelgiant į išsilavinimą, pedagoginį darbo
stažą ir kvalifikacinę kategoriją.

Gyvenimo aprašymą;
Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
Dokumentai priimami „Nemuno“ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g.9, 51453 Kaunas arba elektroniniu paštu:

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 45 14 20, (8 37) 45 44 19

Dokumentų priėmimo terminas 2018-11-30

Pareigos Šokio mokytojas 0.25 et.

Reikalavimai-Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr.V-774 patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“)
Funkcijos-Šokio pamokų vedimas ikimokykliniame skyriuje.
Darbo užmokestis-Pagal darbo krūvį.
Mokytojo darbo užmokestis yra apskaičiuojamas pagal tarifinį sąrašą, kuriame pateikiami duomenys apie jo darbo stažą, išsilavinimą, kvalifikacinę kategoriją, paskirtą darbo krūvį ir nurodomi kiti teisės aktuose nustatyti duomenys, kurių reikia darbo užmokesčiui.
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
Gyvenimo aprašymą;
Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
Dokumentų priėmimo vieta- Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 45 44 19