"Bitučių" grupė

Kelionė „Bitučių“ šalyje 3-5 metai.

Kas? Kaip? Kur? Kodėl? Kada?
Kelinta jau valanda?
Kiek minučių po šešių?
Kiek miškelyje ežių?
Ko beždžionė susiraukus?
Kaip gražiai susrišti plaukus?
Ką pakviesime pietų?

Jei tau 3-5 metai ir tu esi kūrybingas, smalsus, žingeidus, išradingas, kaip ir visi vaikai mėgsti žaisti žaidimus, pašėlioti, domėtis, ieškoti, ekspermentuoti, tyrinėti ir tau rūpi atsakymai į klausimus: kas? kur? kada? kodėl? kam?-tai prisijunk prie mūsų. Į visus mums  rūpimus klausimus atsakymus rasti padeda  žaidimai, dėlionės, pasakos, eilėraščiai, išvykos, kelionės, šokiai, dainos ir išradingos pedagogės.

Kasdien mes kuriame ir atrandame mažus stebuklus! Mums panorėjus, baltas popieriaus lapas staiga virsta šedevru, mums panorėjus, mes tampame „fėjomis, žmonėmis vorais, šuniukais patruliais, gydytojais, pardavėjomis, vairuotojais ir t.t.“ 

„Bitučių“ tarpe gimsta „auksinės mintys“ ir nauji išradimai. Ikimokyklinio ugdymo skyriaus kiemas, Panemunės šilas (kur mes dažnai keliaujame į edukacinius žygius) virsta beribe laboratorija. Čia mes stebime gamtos paslaptis, statome smėlio pilis, sportuojame ir sveikai gyvename.

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9

  • Atnaujinta .