Ką skaitom, ką rekomenduojam ?

Kadangi mokykloje turime naują puikią erdvę, su bibliotekos vedėja R. Brabavičiūte nutarėme pakviesti 7a, 8a bei 8b klasės mokinius balandžio 21 ir 28 d. pakalbėti apie labiausiai įsiminusias skaitytas knygas, apie knygas, kurias skaito mokyklos mokytojai, mamos, tėčiai, broliai ir seneliai.

Mokiniai noriai pristatė atliktus darbus, dalinosi informacija, taisė vieni kitų klaidas ir užsirašinėjo sudominusių knygų pavadinimus. Mokyklos bibliotekos vedėja R. Drabavičiūtė supažindino su bibliotekos naujienomis, aptarė mokinių skaitomiausias knygas. A. Mamontovas teigia, kad neprisimena, kas taip pasakė, tačiau labai vertina vieną mintį: ,,knygos ne moko, o primena. Primena tai, ką turime savyje. Tad knyga šiuo atveju yra galingas savęs pažinimo ir išgryninimo įrankis.”

Lietuvių kalbos mokytoja R. Boreikienė