Nemuno talentai 2017

Šiandien mokykloje vyko pradinių klasių mokinių talentų konkursas "Nemuno talentai 2017". Čia turėjome galimybę atrasti įspūdingų ir labai skirtingų talentų.

Mokiniai demonstravo gimnastikos, įvairių stilių šokių, dainų, eilėraščių deklaravimo talentus. Vienas 2 klasės mokinys deklamavo eilėraščius trimis skirtingomis kalbomis, tuo tarpu 4 klasės mokinės pradžiugino žiūrovus kanklių muzikine dovana. Dar vienas talentas - tai 4 klasės mokinio sugebėjimas kiekvieną dailės kūrinį nupiešti savitai, taikliai pasirenkant darbo techniką. Tiek komisijos, tiek visų žiūrovų širdis šiandien užkariavo Tautvydas Mažutis, 1 klasės mokinys, kuris pademonstravo įspūdingą instrumentinį numerį. Groti būgnais šiam berniukui sekėsi tiesiog puikiai! Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o geriausieji turės galimybę savo pasirodymais dar ne kartą pradžiuginti mūsų mokyklos bendruomenę. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šio gražaus, pavasariško renginio.