„Man skanu, kai pats gaminu“

2017 m. kovo 29 d. Kauno moksleivių aplinkotyros centre vyko renginys „Man skanu, kai pats gaminu“. Jam iš anksto ruošėsi ir gražiai mūsų mokyklos bendruomenę atstovavo penktokų komanda.

Šventėje komandoms  reikėjo atlikti įvairias užduotis. Pirmiausia reikėjo gelbėti  užspringusį žmogų. Komandos „gydytojas“ gelbėjo „pacientą“, suteikdamas jam skubią ir kvalifikuotą pirmąją pagalbą. Po to kūrėme „Sveikos mitybos“ klubo emblemą – logotipą. Paskui reikėjo pademonstruoti, kaip taisyklingai mokame nusiplauti rankas. Paskutinė užduotis buvo pati „skaniausia“. Komandos turėjo paserviruoti stalą, pristatyti namuose pagamintus sveikuoliškus patiekalus, pateikti receptus. Mūsų komandos nariai pasakojo apie pačių pagamintą Riešutų sviestą bei Pilno grūdo speltos miltų ir razinų keksiukus. Mes ne tik gražiai pateikėme savo patiekalus, bet ir ragavome juos bei kitų komandų pagamintus sveikuoliškus patiekalus. Džiaugiamės, kad tikrai yra daug skanių, gardžių ir sveikų patiekalų. Smagu, kad šventėje gavome ir dovanų.