Užgavėnės

Užgavėnės – tai smagi žiemos šventė, kurios metu visi garsiai šaukia, trypia ir iš kiemo veja žiemą. Garsiai trypė ir Kauno „Nemuno“ mokyklos – daugiafunkcio centro vaikai ir darbuotojai.

Čia susirinko ir mažiausieji darželio lankytojai, ir vyresnieji moksleiviai. Užgavėnių metu skambėjo tradicinė lietuvių liaudies muzika, akordeono melodijos, vyko lašininio ir kanapinio kova, degė visų blogybių, šalčio ir pykčio simbolis – morė. Žinoma, neapsieita ir be blynų. Visi smagiai šokome aplink laužą, žaidėme žaidimus. Tikime, kad žiemą išvijome, kartu su ja išvydami ir viską, kas mumyse buvo negero. O dabar mūsų darni bendruomenė džiaugiasi ilgėjančiomis dienomis, šylančiais orais ir vis dažniau mums savo šypseną parodančia saulute.

Papildomo ugdymo organizatorė,
Rasa Rudaitienė