Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but kaledos darzelyje is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

„ Po angelo sparnu...“

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai, gruodžio mėnesio pabaigoje, nustebino savo tėvelius, senelius ir kitus artimuosius pakvietę į šventinę kalėdinę programą „ Po angelo sparnu...“ .

Vaikų artimieji turėjo galimybę pamatyti kaip jie puikiai jaučiasi scenoje: šoka, deklamuoja, dainuoja, vaidina. Programai „ Po angelo sparnu...“ ugdytinius ruošė menų pedagogės: Snieguolė Urbonienė, Sigita Krasauskienė, Rugilė Monginaitė bei grupių auklėtojos: Ieva Čėsnaitė, Dalia Vijeikienė, Rasma Sirevičienė. Kad scenoje mažiesiems būtų jaukiau, drąsiau, tvirčiau jiems padėjo ir pasakos labirintais vedžiojo , teatro būrelio „Vizija“ narės : Medeinė, Klaudija, Raminta, Samanta. Po pasirodymų pas vaikus atskubėjo ilgai lauktas  Kalėdų senelis.

Roberta Genienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtoja.

{gallery}kaledos darzelyje{/gallery}