Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but tadasivanauskas is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Savaitė su prof. Tadu Ivanausku

Gruodžio 12 – 16 dienomis minėdami 134-ąsias gimimo metines prisiminėme iškilią Lietuvos asmenybę prof. Tadą Ivanauską ir jo nuopelnus mūsų šaliai.

Mokiniai ruošė rašto darbus apie žymųjį gamtininką ir jo veiklą , bibliotekoje galėjo apžiūrėti leidinių parodą bei stendą. Ta proga mūsų mokyklos komanda, paskatinta biologijos mokytojos Ilonos Žiūkienės, dalyvavo Kauno m. bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių viktorinoje „Gamta – žmogui, gamta – ateičiai“, kuri vyko Kauno Tado Ivanausko progimnazijoje.

{gallery}tadasivanauskas{/gallery}