Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but antikorupcija2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Antikorupcinis mokinių ugdymas

Visą savaitę Kauno "Nemuno" mokykloje - daugiafunkciame centre vyko antikorupcinis mokinių ugdymas. Įvairių dalykų pamokose ir užklasinėje veikloje mokiniai diskutavo apie pilietinių pozicijų svarbą korupcijos prevencijai, sąžinės ir pagarbos svarbą valstybės klestėjimui, skaidrumo sąvoką antikorupcijos ugdymo kontekste.

Mokiniai taip pat stebėjo vaizdinę medžiagą, piešė skrajutes, rašė savo mintis apie korupciją. Ši antikorupcinio ugdymo savaitė - tai žingsnis skaidresnės Lietuvos link, kurį mūsų mokyklos bendruomenė žengė vieningai ir ryžtingai.

{gallery}antikorupcija2016{/gallery}