Pieno produktai: gaminame varškę

Šiandien, ikimokykliniame ugdymo skyriuje, baigėsi projektas „Svečiuose pas karvutę Beatiną“. Projekto metu vaikai sužinojo, kodėl sveika gerti pieną, kefyrą, pieno kokteilius, valgyti varškę, jogurtus, sviestą. O šiandien karvutė Beatina, vaikams į svečius pakvietė „Boružiukų“ grupės auklėtinės Mėtos mamą ir tėtį Nerijų.

O tėtis Nerijus –Kauno miesto „Miesto sodo“ vyriausiasis šefas! Vyriausias šefas vaikams parodė ir leido patiems pasigaminti iš karvutės pieno varškės!

Pačių pasigaminta varškytė ne tik naudinga, bet ir labai skani! Mažieji ugdytiniai, šefui Nerijui prisipažino, kad labiausiai namuose norėtų auginti karvutę. Vieni ją augintų balkone, kiti pas močiutę sode, o dar kiti ir į darželį atsivestų...:)

 

 

 

 

 

  • Sukurta .
  • Atnaujinta .