Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but teatro Vilkas ir ožiukai is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Teatro būrelis „Vizija“ parodė žaidimą –spektaklį „Vilkas ir ožiukai“

Mokyklos teatro būrelis „Vizija“ pakvietė į premjerinį pasirodymą ne tik mokyklos ikimokyklinio, pradinio ugdymo skyrių auklėtinius, bet ir mikrorajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų: „Obelėlė“, „Eglutė“, „Šaltinėlis“ ugdytinius.

Šiais metais teatro būrelis „Vizija“ parodė žaidimą –spektaklį „Vilkas ir ožiukai“.
Žaidime-spektaklyje vaidina: Medeinė Viplentaitė, Klaudija Volungevičiūtė, Atėnė Biliūnaitė, Samanta Korsakaitė, Raminta Balčiūnaitė, Nojus Balčiūnas, Modestas Radzevičius, Amanda Urbonavičiūtė, Gabrielė Kološevskytė.
Šio spektaklio režisierė ir scenarijaus autorė-Sigita Krasauskienė, būrelio „Vizija“ vadovė, teatro mokytoja metodininkė.

{gallery}teatro Vilkas ir ožiukai{/gallery}