Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but kristinos2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

„Ateinu, prie Tavęs prisiglausti...“

Š.m. kovo mėn. 16 dieną visi mokyklos darbuotojai buvo pakviesti į gavėnios laikui skirtą susikaupimo popietę: „Ateinu, prie Tavęs prisiglausti...“

Popietę organizavo tikybos mokytoja Kristina Višinskienė. Aktų salėje savo šiltais pasirodymais visus džiugino mažieji ir vyresniųjų klasių moksleiviai. Skambėjo psalmės, giesmės, kanklių ir  fleitos  muzika, pritariant gitaros garsams giesmes giedojo ir gitaros būrelio mokinės, kurioms pasiruošti padėjo būrelio vadovas, tikybos mokytojas Egidijus Randis. Akį džiugino mažųjų šokis atliktas pagal Vytauto Kernagio dainą: „Palaimink, Dieve, mus.“ Jaunuosius šokėjus ruošė šokio būrelio vadovė Justė Bukauskė. Meilės Himno žodžiais sveikino  ir ramaus laiko, bei gražios Kristaus Prisikėlimo šventės linkėjo Kauno Šv. Vincento (Petrašiūnų) parapijos klebonas  kun. Tomasz PILCH. Renginyje taip pat svečiavosi ir Kauno miesto savivaldybės administracijos Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta ŽakevičienėBuvo šilta, ramu ...  ir nuo žodžių,  ir nuo skambių muzikos akordų,  ir nuo pro aktų salės langus besiskverbiančių saulės spindulių... Su artėjančiu Kristaus Prisikėlimu, Mielieji...

Pabuskime ir mes!