Mobiliųjų įrenginių galimybės ugdymo procese

2016-02-12 (penktadienį) kultūrinę ir pažintinę dieną į mokyklą ugnelę iš Kuršėnų atvežė ir užsiėmimą vedė Staselė Riškienė. Užsiėmime diskutavome apie mobiliųjų įrenginių galimybes mokymuisi bei mokymui ir apie tai, kaip svarbu skatinti mokinius naudotis jais ne vien tik pramogų, bet ir mokymosi tikslais.

Buvo pristatytos fotografavimo bei filmavimo galimybės organizuojant įvairią ugdymo(si) veiklą, kuriant savo mokomąją medžiagą ar ja dalinantis. Užsiėmimo dalyviai išbandė elektroninių knygų privalumus (programėlė „iBooks“) bei galimybę susikurti savo elektroninę knygą su programėle „Pages“. Pasidalinta patirtimi, kaip naudotis įvairiomis programėlėmis lavinant mokinių kūrybinius gebėjimus: filmukų su „iMovie“ kūrimą, pristatymus su „Keynote“, muziką su „GarageBand“ ar piešimą su „Paper“. Be to, pristatytas tinklaraštis „iKlasė“ (www.iklase.lt), kuriame galima rasti daugiau informacijos apie išmaniąsias technologijas pamokose.