Vasario 16-osios minėjimas mokykloje

2016 metų vasario 12 dieną mokykloje vyko Lietuvos Respublikos atkūrimo dienai, vasario 16-tajai, paminėti skirtas  konkursas - viktorina  „Mūsų laisvės simbolis".

Renginio vedėjos Rugilė (6 kl.) ir Medeinė (7b kl.) priminė, kuo Lietuvai ir lietuviams svarbi ši diena. Moksleivius su švente pasveikino mokyklos direktorė Vesta Žiūraitienė. 5-8 klasių mokiniai pristatė iš anksto atliktus namų darbus: sukurtas emblemas ir šūkius. Klasių atstovų komandos savo istorijos žinias galėjo pasitikrinti viktorinoje, o kad sirgaliams nebūtų nuobodu - renginio vedėjos ir jiems pateikė klausimų, į kuriuos teisingai atsakę laimėjo saldžius prizus.

Dainos konkursas parodė, kiek daug gražių dainų, skirtų Lietuvai, žino moksleiviai. 8a klasės mergaitės ne tik dainavo, bet ir grojo įvairiais instrumentais. O šeštokų atliekamą krepšinio himną traukė visi sėdėję salėje.

Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai pasirodė 8a klasės mokinių komanda. Jiems buvo įteiktas didžiulis tortas ir padėkos raštas. Pralaimėjusių nebuvo-visos komandos gavo padėkos raštus.

Renginio organizatorės: istorijos mokytoja Virginija ir geografijos mokytoja Jūratė nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems, dainavusiems, vertinusiems.

Atskiras ačiū šeštokui Martynui už renginio įgarsinimą.