Tolerancija

2015 lapkričio 26 d. 7b klasės mokinės M. Viplentaitė ir G. Žiemelytė dalyvavo Respublikinėje mokytojų – mokinių konferencijoje ,,Moksleivi, kaip gyveni?“ (A. Smetonos gimnazijoje).

Jos skaitė pranešimą tema ,,Tolerancijos svarba mūsų gyvenime“. Mokinės ieškojo atsakymų į klausimus: Kam reikalinga tolerancija? Kodėl kyla patyčios? Kaip padėti patyčių aukai? Atliko mokyklos mokinių apklausą, kuri parodė, kad mokiniai mano esantys tolerantiški, bet patiria patyčias. Padarė išvadą, jog patyčias reikėtų naikinti, stengtis daryti viską, kad užkirstume kelią joms net neprasidėjus. Mums gali padėti Tolerancija, Pakantumas ir Draugiškumas. Šiais laikais, kai emigrantai nesustabdomai plūsta į Europą, mes turime būti pakantūs ir pasistengti, kad visiems mums ir šalia mūsų esantiems būtų gera gyventi. Turime pasistengti, kad galėtume jaustūs saugūs. Radjardo Kiplingo „Džiunglių knygoje yra šūkis, labai mums visiems tinkantis: „Aš ir tu, mes abu – vieno kraujo!“