Karjeros galimybės

Šią savaitę mūsų mokykloje lankėsi VŠĮ užimtumo centro direktorė Gabrielė Markūnaitė- Petrikė. Dalinosi centro įkūrimo patirtimi, pasakojo apie centre vykdomas veiklas, savanorystę.

Knygų Kalėdos

Artėjant gražiausioms metų šventėms mūsų pirmokai ir antrokai lankėsi „Molo“ prekybos centre esančiame knygyne „Pegasas“, kuriame galėjo įsitikinti, kad Kalėdos ir čia labai laukiamos, o knyga tikrai yra labai šauni dovana. Darbuotojos Gabija ir Dainora papasakojo, kas nutinka knygai iki ji pakliūna į savo vietą lentynoje ir ką visą dieną veikia knygyno darbuotojas.

Knygų pristatymo konkurse

Lapkričio pabaigoje Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija organizavo knygos pristatymo konkursą Lietuvos mastu.

Prienų krašto muziejaus edukacijose

Prienų krašto muziejaus edukacijose antrokai susipažino su vienais seniausių bitininkystės ir žvakininkystės amatais. Sužinojo, kokios šių amatų paslaptys keliaudavo lūpomis iš kartos į kartą. Pasitelkę ištvermę ir susikaupimą, susėdę magišku ratu ir mėgaudamiesi raminančiais natūralaus vaško kvapais, tradiciniu būdu kiekvienas nusiliejo savo žvakelę.

• Last updated on .

Tautinė popietė "Liaudiškos muzikos pynė"

Lapkričio 29 d. mūsų mokyklos 1- 4 klasių mokiniai, mokytojai, tėveliai susirinko į tautinę popietę "Liaudiškos muzikos pynė". Mokiniai dainavo lietuvių liaudies daineles pritariant akordeonui ir kanklėms, šoko lietuvių liaudies šokius ir žaidimus.