Priėmimas į mokyklą

Moksleivių registracijos į Kauno miesto mokyklas svetainė

prašymai pradėti mokytis 2020-2021 m.m. Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose pradedami registruoti elektroniniu būdu per savivaldybės informacinę sistemą (http://www.imokvkla.kaunas.lt) nuo 2020 m. balandžio 15 d. 12 val.

Registracija per informacinę sistemą vykdoma iki gegužės 31 d., vėliau prašymus galima pateikti tik pasirinktoje mokykloje.

Priėmimo tvarka reglamentuota Kauno miesto savivaldybės 2020 m. kovo 24 d. tarybos sprendimu Nr. T-100 ,,Dėl priešmokyklinio ugdymo grupių ir klasių komplektų skaičiaus Kauno miesto savivaldybės biudžetinėse bendrojo ugdymo mokyklose 2020–2021 mokslo metais nustatymo, pritarimo priešmokyklinio ugdymo grupių ir klasių komplektų skaičiui viešosiose švietimo įstaigose, kuriose Kauno miesto savivaldybė yra dalininkė, 2020–2021 mokslo metais ir prašymų priimti mokytis priėmimo laiko nustatymo”

Per informacinę sistemą į pasirinktas mokyklas pateikiami ne daugiau kaip du prašymai. Jeigu tarp pasirinktų mokyklų nėra priskirtosios mokyklos pagal deklaruotą gyvenamąją vietą Savivaldybės teritorijoje, informacinė sistema automatiškai šią mokyklą parenka kaip papildomą mokyklą.

Nesant galimybės prašymo pateikti per informacinę sistemą, jis pateikiamas tiesiogiai pasirinktoje mokykloje.

Vadovaujantis Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklas tvarkos aprašu, prašymų padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų eiliškumui.

Kauno „Nemuno“ mokykloje vykdomos tokios ugdymo programos:

Ikimokyklinio;
Priešmokyklinio;
Pradinio;
Pagrindinio 1 dalies.

Numatomas klasių komplektų skaičius 2020 - 2021 m. m:

Klasės

Priešmokyklinė

grupė  10 val.,

kiek klasių formuojama

Asmenų priėmimą organizuoja ir vykdo mokykla.

Komisija prašymus priimti mokytis į priešmokyklinio ugdymo grupes ir pirmas klases išnagrinėja iki einamųjų metų birželio 10 d., o į kitas klases – iki atitinkamų klasių ugdymo proceso pabaigos.

Jeigu asmuo pateikė kelis prašymus ir gavo informaciją, kad jo prašymas yra patenkintas, kiti jo prašymai informacinėje sistemoje pažymimi kaip negaliojantys.

Konsultuojama, atsakoma į klausimus apie priėmimą į įstaigą tel. (8 37) 45 44 19, (8678) 81247 ir elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

MOKYKLAI PRISIRTA TERITORIJA