Kalbų savaitė

2018 m. gegužės 25 d.

Gegužės 14 -21 dienomis mūsų mokykloje vyko kalbų savaitė. Mokytojų Margaritos, Ilonos ir Sandros integruotų pasaulio pažinimo ir anglų kalbos pamokų metu žaisdami, sportuodami, dainuodami ir atlikdami darbelį pirmokėliai mokėsi angliškai pasisveikinti, paklausti, kaip sekasi, išmoko veido dalių pavadinimus ir kūrybiškai žodelius įtvirtino aplikuodami pabaisiuko veiduką. Smagi ir kūrybiška pradžia į užsienio kalbos mokymosi pasaulį!

Trečios klasės mokiniai dalyvavo Kauno miesto muziejaus edukaciniame užsiėmime anglų kalba „Miesto herbas“. Mokytojos Zita ir Sandra trečios klasės mokiniams vedė integruotą dailės ir anglų kalbos pamoką „Mano mityba. Sveiko sumuštinio gaminimas“.
Vyresnių klasių mokiniai dalyvavo kalbų viktorinoje, sprendė anglų ir rusų kalbos kryžiažodžius, iliustravo frazeologizmus.