Rugsėjo 1-oji

2018 m. rugsėjo 6 d.

Džiugiai šurmuliuodami „Nemuno“ mokyklos kiemelyje rinkosi mūsų mokiniai ir mokytojai pasitikti dar vieno rugsėjo. Pasiilgę vieni kitų, jie skubėjo sveikintis, dalintis prabėgusios vasaros įspūdžiais ir naujų mokslo metų viltimis. Tik aštuntokai ir pirmokai buvo kiek labiau susikaupę. Vieni pirmąkart pravėrė mūsų mokyklos duris, kitiems šis rugsėjis čia paskutinis.

Mokslo ir žinių dienos šventę pradėjo mokyklos direktorė Vesta Žiūraitienė, pasidžiaugdama teigiamais mokyklos pokyčiais ir jos ateities planais bei palinkėdama visiems naujų atradimų ir iššūkių. Sveikinimo žodį tarė ir Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė, kuri visiems linkėjo nebijoti svajoti ir siekti savo tikslų. Šventėje dalyvavęs Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas Edmundas Navickas mokiniams palinkėjo saugių mokslo metų, o pirmokėliams įteikė dovanėles – atšvaitus.

Renginį vedusi „Nemuno“ mokyklos renginių organizatorė Neringa aštuntokams, kaip šių mokslo metų mokyklos šeimininkams, įteikė simbolinį mokyklos raktą ir priminė, kad jie dabar yra pirmieji mokytojų pagalbininkai.  O pastarieji, nieko nelaukdami, savo jauniausius kolegas, pirmokus, supažindino su pirmoko priesaika ir palydėjo į pirmąją pamoką.

Te naujieji mokslo metai prasideda !