Kasmet vasarį, praūžus Vilniaus knygų mugei, sužinome, kurios Lietuvos rašytojų knygos gavo Metų knygos apdovanojimus. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat rinko metų knygą vaikams. Bibliotekininkei pristačius visas penkias rinkimuose dalyvaujančias vaikų knygas, vyko balsavimai.

Daugiausiai balsų surinko Neringos Vaitkutės knyga „Klampynių kronikos“, už ją nubalsavo 1b, 2b ir 4a klasės. Na o šių metų nugalėtoją, Jurgos Vilės ir Linos Itagaki knygą „Sibiro haiku“, atspėjo 1a ir 2a klasės mokiniai. Nepritrūko dėmesio ir kitoms rinkimuose dalyvavusioms knygoms. 2b klasės mokinės puikiai padeklamavo eiles iš Violetos Palčinskaitės knygos „Eilėraščiai iš namų“ bei iš Daivos Čepauskaitės „Baisiai gražių eilėraščių“. 2a klasės mokiniai ne tik dalinosi nuomonėmis apie knygas, bet ir išbandė knygos „Draugystė ant straublio galo“ herojų dramblio Džeraldo ir pelytės Patricijos draugystės žaidimą.