Moksliniai tyrimai tyrimai rodo, kad kuo daugiau vaikai gauna užduočių, susijusių su problemų sprendimu, naujų minčių generavimu, tuo didesnė tikimybė, kad jų pasiekimai bus geresni. Vienas iš būdų, kaip lavinti jų problemų sprendimo įgūdžius yra leisti tyrinėti, daryti įvairius eksperimentus ir suteikti sąlygas atrasti naujus dalykus.


Mūsų mokyklos mokiniai lankėsi mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė 2019“ renginiuose. Aštuntokai Kauno kolegijos medicinos fakultete dalyvavo užsiėmime „Pamatyk, fiksuok, pažink“, kur pro mikroskopus stebėjo ir lygino augalų ląstelių kristalus. Septintokai VDU gamtos mokslų fakultete domėjosi alelopatija – augalų bendravimo ypatumais. Užsiėmimo metu mokiniai pradėjo tyrimą, kurį tęsia namuose. Šeštokai Kauno kolegijos technologijų fakultete užsiėmimo „Suvalgiau mikrobą – ar visada blogai?“ metu, susipažino su gerosiomis bakterijomis, jų nauda organizmui, panaudojimu maisto pramonėje. Penktokai Kauno kolegijos medicinos fakultete užsiėmime „Kiek ir ko valgyti?“, domėjosi sveikos mitybos principais.