nauji mokslo metai, naujas „Nemuno“ mokyklos gyvenimo tarpsnis.
Pailsėję, paūgėję ir sutvirtėję, mūsų mokiniai susirinko paminėti „Mokslo ir žinių" dieną. Juos ir jų tėvelius pasitiko bei pasveikino mokyklos direktorė Vesta Žiūraitienė. Linkėdama visiems sėkmės, ji pasidžiaugė padidėjusiu mokinių skaičiumi, naujais mokytojų kolektyvo nariais ir per vasarą atliktais mokyklos patalpų atnaujinimo darbais.

Linkėjimų bei gerų žodžių negailėjo Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė. Sveikinimo žodį tarė Seimo narys Kazimieras Starkevičius. Šventinę nuotaiką sukurti padėjo 3 klasės mokinių atliktas šokis ir meninio ugdymo mokytojos Snieguolės Urbonienės vadovaujamo mergaičių kolektyvo dainos. Tradiciškai aštuntokams buvo įteiktas mokyklos raktas, primenantis apie didesnę atsakomybę ne tik už save, bet ir jaunesnius kolegas. Suskambus mokyklos skambučiui mokiniai nekantriai nuskubėjo į savo klases – prasidėjo pirmoji pamoka.