Seminaras „Kūrybingumo ugdymas Lenkijos švietimo įstaigose“.

Projekte „Besimokančių mokyklų tinklas-2“dalyvaujančių įstaigų pedagogai, gegužės 12-13 dienomis, turėjo galimybę susipažinti su Lenkijos švietimo įstaigomis, ugdymo prioritetais.

Lietuvybę puoselėjančiame Seinų mieste, „Žiburio“ mokykloje-daugiafunkciame centre pedagogai dalyvavo seminare „Kūrybingumo ugdymas Lenkijos švietimo įstaigose“. (Seinų „Žiburio“ mokykla-daugiafunkcis centras pastatytas buvusio Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus ir buvusio Lenkijos prezidento Alexander Kwasniewski lėšomis). Seminaro metu klausėmės lenkų pedagogų pranešimų apie vaikų kūrybingumo skatinimą, stebėjome praktines veiklas

Po seminaro, dalyvavome edukacinėje išvykoje, kurios metu aplankėme žymiąją Seinų seminariją, kurioje mokėsi: Vincas Mykolaitis –Putinas, Vincas Kudirka. Seinų miestelyje vyskupavo ir žymusis Antanas Baranauskas.
Smagu, kad projekto „Besimokančių mokyklų tinklas-2“ dalyviai įgijo patirčių ugdymosi srityje, susipažino su kaimyninės šalies istorija.