Naujienos

Nemokamas maitinimas PRIEŠMOKYKLINUKAMS IR PIRMOKAMS

2020 m. rugpjūčio 9 d.

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokiniai, kurie mokosi visose mokyklose, pagal priešmokyklinio ugdymo programą (toliau - priešmokyklinukai) ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje (toliau - pirmokai), įgyja teisę į nemokamus pietus, nevertinant šeimos pajamų. Šią teisę įgyja ir globojami vaikai, todėl dėl nemokamo maitinimo mokiniams gali kreiptis ir vienas iš vaiko globėjų.

Kad pirmokui ar priešmokyklinukui būtų skirti nemokami pietūs naujais 2020/2021 mokslo metais, tėvai (globėjai) turi pateikti prašymus-paraiškas. 

Tėviškėle, su gimtadieniu!

2020 m. rugpjūčio 5 d.

Kur mūsų namai?
Lietuvoj, šalelėj gražiausioj, laisvoj.
Ten gimė ir augo vaikai,
Tėvelių praminti takai.

KOVO 11-oji

2020 m. kovo 12 d.

Kovo 11-oji mums yra labai svarbi data, nes tai reiškia, kad mes jau trisdešimt metų esame laisvi!

,,Trisdešimt metų kartu su laisve”

2020 m. kovo 10 d.


Minėdama Lietuvos nepriklausomybės atgavimo trisdešimtmetį Kauno Kovo 11-osios gimnazija surengė tarptautinį piešinių ir eilėraščių bei miniatiūrų konkursą ,,Trisdešimt metų kartu su laisve”. Pasidžiaukime aštuntos klasės mokinės Jurgitos Žemaitaitytės šiai progai sukurtu eilėraščiu ir gražia artėjančia švente.
Lietuvių kalbos mokytoja R. Boreikienė

21 amžiaus technologijos ir galimybės jau nieko nebestebina

2020 m. kovo 10 d.

 Tačiau 1-oko Kęstučio ir jų tėvelių dėka visi pradinukai šiandien buvo nustebinti. Pamatėme kaip 3D spausdintuvas praktiškai atlieka veiksmus. Susidomėję 4 valandas stebėjome procesą, kaip iš ekologiško plastikinio siūlo "užaugo" puiki vazelė.

Su pirmokais šiandien, prieš Kovo 11-ąją, piešėm Lietuvą

2020 m. kovo 10 d.

Kalbėjom apie mūsų krašto žymias vietas, plaukėme Baltijos jūra, grožėjomės vaivorykšte, kopinėjome medų Bitininkystės muziejuje, braidėme po rasotas pievas. Buvome net prie Stelmužės ąžuolo.

,,Kalno durys"

2020 m. kovo 10 d.

Edukacinėje popietėje ,,Kalno durys", kurioje mokiniai susitiko su rašytoja Dovile Junigeda, trečiokai ir ketvirtokai pravėrė Lietuvos istorinių laikmečių duris. Pažindami rašytojos kūrybą, vaikai keliavo laiku. Klausydamiesi žaismingo istorinio pasakojimo apie trijų draugų -Vilės, Teklės ir Simo - nuotykius, iš 1988 m., kada nėra mobiliųjų telefonų, kompiuterių, nedaug automobilių, nusikėlė į viduramžius, kryžiuočių laikus.

Respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis "Giesmių giesmelė"

2020 m. kovo 2 d.

Dainavimo būrelio ,,Dainos ritmu" moksleiviai vasario 29 d. dalyvavo 21- ajame Respublikiniame vaikų ir jaunimo festivalyje "Giesmių giesmelė" Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje. Renginyje dalyvavo net 27 kolektyvai iš visos Lietuvos.

Vaikų poetas

2020 m. kovo 2 d.

Vasario 27 d. trečiokų pamoka bibliotekoje buvos skirta poetui Martynui Vainilaičiui. Mokiniai ne tik klausėsi bibliotekininkės pasakojimo apie kūrėją, bet ir padedami mokytojos Margaritos Paulauskienės aiškinosi,

Kauno miesto „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ pradinių klasių mokinių varžybų finalinis etapas

2020 m. vasario 27 d.

Vasario 26 dieną Kauno Tado Ivanausko progimnazijoje vyko Kauno miesto „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ pradinių klasių mokinių varžybų finalinis etapas. Atkaklioje kovoje nemuniečiai užėmė 2-antrąją vietą. Didžiuojamės jais. Varžybų įrašą galima bus pažiūrėti TV6 kanalu vasario 29 dieną (šeštadienį) 10.30 val.

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ I-asis turas.

2020 m. sausio 29 d.

Sausio 28 d. Kauno „Nemuno“ mokykloje vyko pradinių klasių varžybų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ I-asis turas. Mūsų mokyklos mokiniai varžėsi su Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos ir „Erudito“ licėjaus mokiniais. Kiekvienoje komandoje dalyvavo po 10 berniukų ir mergaičių.

"Pelėdžiukai" M. Žilinsko galerijoje

2020 m. sausio 29 d.

Pelėdžiukų studijos vaikai lankėsi M. Žilinsko dailės galerijoje, kur ieškodami lobio turėjo atlikti užduotis: įminti mįsles atsakymų ieškojo eksponatuose, susipažino su porcelianu, šilko servetėlėmis, sužinojo legendų apie drakonus , liūtus. Didelį įspūdį paliko surastas lobis, kur vaikai patyrė daug džiugių emocijų.

Rusų kalbos skaitymo konkursas

2020 m. sausio 29 d.

"Nemuno" mokyklos pedagogai džiaugiasi 7 kl. mokinio Eimanto Drąsučio laimėjimu rusų kalbos skaitymo konkurse. Sveikiname Eimantą ir rusų kalbos mokytoją Nataliją.

Šeimų protų mūšis ,,Protas išmintį vedžioja"

2020 m. sausio 24 d.

Sausio 22-ą dieną ,,Nemuno" mokykloje vyko šeimų protų mūšis ,,Protas išmintį vedžioja". Renginyje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai kartu su tėvais, broliais ir seneliais. Po mokyklos direktorės padrąsinimo visi dalyviai entuziastingai, emocingai ir išradingai atsakinėjo į protmūšio klausimus, o pertraukų metu stebėjo šeimos narių demonstruojamus talentus.

VISOS DIENOS MOKYKLA

2020 m. sausio 17 d.

Šį trečiadienį mūsų mokykloje svečiavosi vaikų rašytoja Rebeka Una ir Kauno dramos teatro aktorius A. Kurklietis. Visos dienos mokyklos mokiniai vaidino, spėliojo, aktyviai dalyvavo įdomioje edukacijoje ir net mokėsi atlikti triukus. Kalbėjomės patyčių ir žmogaus pažeidžiamumo temomis. Visi norintieji turėjo galimybę įsigyti knygą su rašytojos autografu.

Integruotos pamokos Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje

2020 m. sausio 17 d.

Sausio 16 d. Kauno „Nemuno“ mokyklos 8 klasės moksleiviai lankėsi Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje. Moksleiviams čia vyko integruota chemijos, dailės, technologijų, lietuvių, rusų ir anglų kalbų pamoka „Chemija ir aplinka“.

Sausio 13-oji

2020 m. sausio 29 d.

O kas gi tu esi, Tėvyne, jei ne mes,

jei ne mūs rankos, jei ne mūsų širdys?

Justinas Marcinkevičius

"Elektros lemputės atgimsta naujai"

2020 m. sausio 9 d.

 Šventės baigėsi, o nuotaika vis dar šalia. Mokinių kūrybiniai darbai projektui "Elektros lemputės atgimsta naujai"

Ilgosios mokyklos veiklos

2019 m. gruodžio 17 d.

2019 12 11 vykusios edukacijos apie tautosaką: vaikams labai patiko žaisti komandomis, kurti ir spėti mįsles, aktyviai dalyvauti studijos "Sveiki sveiki" užduočių  veikloje.

Anglų k. pamokos mažeisiems

2019 m. gruodžio 17 d.

Integruotos, kūrybiškos ir žaismingos pamokos džiugina ir vaikus, ir mokytojus. Šįkart į pagalbą antrokams mokantis anglų kalbos prielinksnius atskubėjo pradinių klasių mokytoja Dalia.

Tarptautinė antikorupcijos diena

2019 m. gruodžio 10 d.

Gruodžio 9 dieną mūsų mokykloje buvo minima Tarptautinė antikorupcijos diena. 1-8 klasių vadovės ir socialinė pedagogė su vaikais diskutavo apie korupcijos žalą valstybei, piliečiui ir kiekvienam iš mūsų, kūrė antikorupcinį simbolį.

Kaunas ir kauniečiai

2019 m. gruodžio 10 d.

Išlydėdami besibaigiančius 2019-uosius, kurie buvo paskelbti Laikinosios sostinės atminimo metais, 4a klasės mokiniai su mokytoja Nijole Janonyte gruodžio 10 d. lankėsi Kauno miesto viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje, kur turėjo įrodyti esantys tikri kauniečiai.

Edukacinė programa ,,Atvažiavo Kalėda“

2019 m. gruodžio 10 d.

Trečiadienį šeštos ir septintos klasės mokiniai Lietuvos liaudies buities muziejuje dalyvavo edukacinėje programoje ,,Atvažiavo Kalėda“.

Globalaus švietimo iššūkių savaitė

2019 m. lapkričio 26 d.

Lapkričio 18-22 dienomis, 2b klasės mokiniai turėjo Globalaus švietimo iššūkių savaitę . Moksleiviai visą savaitę, kasdien turėjo po vieną, kaskart vis kitą, iššūkį –

Pasaulinė TV diena

2019 m. lapkričio 26 d.

Mūsų mokyklos 1-okėliai pasaulinę TV dieną paminėjo surengę mini kino teatrą. Vaikai žiūrėdami senosios animacijos filmus susipažino su begemotu, kuris bijojo skiepų, su Mažyliu ir Karlsonu skraidė stogais...

Konkursas „Noriu augti sveikas“

2019 m. lapkričio 26 d.

Lapkričio 21 dieną, minint Tarptautinę nerūkymo dieną, mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs 5-8 klasių konkursas „Noriu augti sveikas“.

Diena, kai džiaugiasi širdis!

2019 m. lapkričio 26 d.

Diena, kai džiaugiasi širdis!
Lapkričio 18 d. mūsų darželio "Linksmųjų pėdučių" ir "Pelėdžiukų" studijų vaikučiai dalyvavo "Girsta" bendruomenės organizuotoje "Šeimų šventėje".

Lauretai - Respublikiniame projekte ,,Gyvenu Lietuvoje"

2019 m. lapkričio 26 d.

Sveikiname!
Respublikinis projektas ,,Gyvenu Lietuvoje", šiais metais skirtas vietovardžių metams paminėti, jau 12-ąjį kartą subūrė šalies pradinių klasių mokytojus,

Kauno miesto 4-ų klasių mokinių anglų kalbos konkursas "English Flash -2019

2019 m. lapkričio 21 d.

Lapkričio 13d. 4a ir 4b klasių mokiniai Goda, Benas, Motiejus ir Tautvydas dalyvavo Kauno miesto 4-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurse "English Flash -2019".

"Olympis 2019-rudens sesija"

2019 m. lapkričio 21 d.

Šiandien mūsų mokyklos 4-8 klasių mokiniai dalyvauja edukaciniame konkurse "Olympis 2019-rudens sesija" ir sprendžia lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos užduotis. Pagrindinis konkurso tikslas - sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokymosi motyvaciją.

Ką veikia mūsų mokytojai pamokoms pasibaigus?

2019 m. lapkričio 21 d.

 Mokytojai mokosi! Gyvenimas sparčiais šuoliais lekia į priekį ir kelia vis didesnius reikalavimus, todėl keičiantis jaunajai kartai, turi keistis ir mokytojas.

Svečiuose Kauno A. Žikevičiaus neformalaus ugdymo įstaigoje

2019 m. lapkričio 21 d.

Šiandien 1-okai pradėjo kalėdinį maratoną. Kauno A. Žikevičiaus neformalaus ugdymo įstaigoje dalyvavo Kalėdų žaisliuko vėlimo edukacijoje. Kraštotyros muziejuje vaikai sužinojo apie Advento ir Kalėdų tradicijas, papročius.

Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono atvirų durų dienos

2019 m. lapkričio 21 d.

6-7 klasių mokiniai dalyvavo Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono atvirų durų dienos veiklose. Puikus, informatyvus, turiningas renginys: bataliono kuopų karių pristatyta ginkluotė, susipažinimas su inžinerine technika ir cheminio užterštumo švarinimo įranga, draugiški pašnekesiai su šauktiniais, estafetės ir rungtys fizinės ištvermės išbandymui, o sušalus ir pavargus - karšta arbata ir soti košė.

Visos dienos mokyklos akimirkos

2019 m. lapkričio 21 d.

Jau antrus metus mūsų mokyklos 1-2 klasių mokiniai ir mokytojai išbando neskubančią, rūpestingą ir vaikų ugdymosi poreikius atitinkančią Visos dienos mokyklą, kurioje ilgesnis negu įprastai mokykloje praleistas laikas, tikslingai planuojamas ir derinamas formalusis ugdymas ir neformalusis švietimas, teikiama individuali mokymosi, švietimo pagalba ir socialinės paslaugos vaikui, organizuojamas maitinimas dienos metu, į veiklas aktyviai įtraukiami verslo ir socialiniai partneriai ir užtikrinama saugi aplinka vaikui iki grįžtant į namus.

Visos dienos mokykla

2019 m. lapkričio 20 d.

Lapkričio 13 dieną Visos dienos mokykloje vyko edukacinis renginys "Atšvaitų gamyba". Renginį vedė veiklių mamų klubo narė Viktorija.

Tolerancijos diena mokykloje

2019 m. lapkričio 15 d.

Lapkričio 16 dieną minima Tarptautinė Tolerancijos diena. 2019 metų Tolerancijos dienos simbolis – švyturys. Kaip švyturys yra saugus kelias laivams, taip tolerancija yra svarbi sąvoka žmonėms, leidžianti saugiai gyventi visuomenėje, skatinanti pakantumą, pagarbą skirtingų tautybių, rasių, pažiūrų, religijų žmonėms.

Žaidybinio teatro pamokoje ,,Baltaragio malūnas“

2019 m. lapkričio 12 d.

Ketvirtadienį 6-8 klasių mokiniai su mokytojomis R. Boreikiene ir S. Mikalauskiene Kauno kameriniame teatre dalyvavo žaidybinio teatro pamokoje ,,Baltaragio malūnas“.

Rašytojas ir gamtininkas Gediminas Isokas

2019 m. spalio 25 d.

Spalio mėnesio trečiokų lietuvių kalbos pamoka bibliotekoje buvo skirta rašytojui ir gamtininkui Gediminui Isokui.

Eksperimentai 2 klasėje

2019 m. spalio 25 d.

Mes nuolat kuriame erdves, kur vaikai gali ieškoti, tyrinėti ir atrasti. Šiandien 2 klasių mokiniai, kartu su chemijos mokytoja Jūrate eksperimentavo, ieškojo sąsajų kuo panašūs kopūstai ir kokia jų nauda žmogaus organizmui.

Viešnagė bibliotekoje

2019 m. spalio 24 d.

Spalio 22-23 dienomis mokyklos bibliotekoje lydimi mokytojų Almonės Miliauskienė ir Rasos Šernienės svečiavosi pirmų klasių mokinukai. Juos pasitiko bibliotekininkė ir ketvirtokai Motiejus, Karolis, Kajus, Emilija, Urtė ir Tautvydas.

Geri draugai – didžiausias turtas!

2019 m. spalio 24 d.

Geri draugai – didžiausias turtas! Šiais žodžiais prasidėjo tikra ketvirtokų draugystė. 4b klasės mokiniai vaišino kaimynus mamyčių iškeptais vaisiniais pyragais.

Priešmokyklinukai grožėjosi Panemunės krašto gamta

2019 m. spalio 24 d.

Šiltą rudenio dieną, "Linksmųjų pėdučių" ir "Pelėdžiukų" grupės vaikai, keliavo Nemuno keliu. Kaip smagu buvo įkopti į aukščiausius piliakalnius, pasigrožėti rudenėjančia Panemunes krašto gamta!

Kelionė į Panemunės pilis

2019 m. spalio 23 d.

Vakar 2 klasių mokiniai vyko vienu seniausiu keliu Lietuvoje aplankydami Panemunės pilis. Visas maršrutas vingiuoja dešiniuoju Nemuno žemupio krantu. Nemunas – it koks dainos priedainis, vis kartojamas beveik kiekvienos vietovės aprašyme.

Kvadrato varžybos KTU Vaižganto progimnazijoje

2019 m. spalio 22 d.

Mūsų penktokai išmėgino savo jėgas kvadrato varžybose. Jie rungėsi su KTU Vaižganto progimnazijos bendraamžiais.

Kvadrato varžybose Kauno Panemunės pradinėje mokykloje

2019 m. spalio 22 d.

Kauno Panemunės pradinėje mokykloje spalio 15 dieną mūsų ketvirtokai dalyvavo kvadrato varžybose. Džiaugiamės galimybe ne tik parodyti savo sporto gebėjimus, bet ir susirasti naujų draugų.

Kelionė į Molėtus

2019 m. spalio 22 d.

Spalio 18 dieną 6-7 klasių mokiniai vyko į Molėtus. Lietuvos etnokosmologijos muziejuje tyrinėjome žmonijos ryšius su Kosminiu pasauliu. Iš 30 metrų aukštyje esančios apžvalgos aikštelės gėrėjomės įspūdinga Labanoro girios ir net šešių ežerų panorama.

,,Nei dienos be mankštos!"

2019 m. spalio 16 d.

Pradinių klasių mokiniai priėmė Sveikatiados projekto-konkurso iššūkį ,,Nei dienos be mankštos!". Kiekvieną savaitės dieną išbandė vis naujus mankštos pratimų kompleksus, pajuto ir suvokė žmogaus organizmą stiprinančias, aktyvinančias jų galias.

Pirmokų pamokos netradicinėje aplinkoje

2019 m. spalio 16 d.

1a klasės mokinukų dailės pamoka vyko netradicinėje aplinkoje. Iš gamtinės medžiagos vaikai sukūrė nuostabų meno kūrinį - mandalą. Tai vienas lengviausių ir paprasčiausių būdų pradėti kurti. Tik pradėję kurti galėsime atrasti ir atskleisti savo talentus.

Karjeros ugdymas

2019 m. spalio 14 d.

Šiandien mūsų mokykloje startavo karjeros ugdymo paskaitų ciklas. Pirmąją paskaitą apie motyvaciją skaitė VŠĮ "Mokinio karjera" direktorius Remigijus Jakštys.