Bibliotekos atidarymas

Balandžio 6 d. duris atvėrė naujoji mokyklos biblioteka. Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Kauno miesto tarybos narys Arvydas Garbaravičius.

Įžengus į biblioteką, mus pasitiko jausmingi ir šviesūs vaikų pasirodymai - priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ atlikta poetinė kompozicija apie bėgantį laiką, mokinių perskaitytos patikusių kūrinių ištraukos. Abejingų nepaliko tikybos mokytojos Kristinos Višinskienės skaitytos savo kūrybos eilės. Savo žodžiais visus sušildė ypatinga renginio viešnia - poetė Dalia Teišerskytė. Ji pabrėžė skaitymo reikšmę žmogaus gyvenime ir ypatingai pradžiugino padovanodama savo kūrybos rinkinius bei pasakų knygelę. Su dovanomis į renginį atvyko ir Lietuvos Respublikos Seimo nario Ramūno Karbauskio padėjėja Neringa Žirlytė. Linkėdama gero skaitymo ji bibliotekai įteikė visą šūsnį Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ leistų knygų. Lietuvos Respublikos Seimo nario Gedimino Vasiliausko padėjėja Vaida Pranarauskaitė linkėjo kiekvienam atrasti skaitymo džiaugsmą. Renginio pabaigoje svečių ir mokinių palinkėjimai ir gražūs žodžiai apie knygas sugulė ant tam skirtos bibliotekos sienos.

Esame dėkingi garbiems svečiams už gražius ir prasmingus žodžius bei dovanas. Tikime, kad naujoji biblioteka veiksmingai prisidės ugdant ir puoselėjant mūsų mokinių pamatines vertybes.​