Mokykloje lankėsi Vytenis Povilas Andriukaitis

Garsus Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas, Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo akto signataras, Europos Sąjungos komisaras Vytenis Povilas Andriukaitis šiandien aplankė Kauno „Nemuno“ mokyklą – daugiafunkcį centrą.

Čia kiekvieno širdį palietė jautri mokinių ir mokyklos darbuotojų atliekama daina „Mintimis grįžtu“. Mokykloje apsilankęs svečias turėjo galimybę mintimis grįžti į mokyklą, kurioje praleido savo vaikystės dienas. Vytenis Povilas Andriukaitis pats prisijungė prie dainininkų ir pradžiugino mus savo daina, gera nuotaika. Po muzikinio kūrinio garbus svečias su savo komanda jaukiai pabendravo su mokyklos administracijos atstovais ir aptarė šiandienę mokyklos situaciją. Dėkojame Vyteniui Povilui Andriukaičiui už tai, kad savo atvykimu parodo rūpestį ir siekį padėti, o savo nuoširdžiu bendravimu, šypsena, dėmesiu vaikams – kad šis visuomenės veikėjas yra ne tik garbus politikas, bet ir teisingas, geras žmogus.