"Nemuno"​ mokyklos aplinka yra saugi​. Didžiuojamės savo mokykla!

Narkotinių medžiagų tyrimo Kauno „Nemuno" mokykloje - daugiafunkciniame centre

rezultatai

Organizuojant narkotinių medžiagų prevenciją, 2016 m. gruodžio 7-21 d. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras atliko narkotinių medžiagų pėdsakų patikrinimą Kauno miesto mokyklinio ugdymo įstaigose. Tyrimas buvo atliekamas naudojant vienkartinius narkotinių medžiagų aptikimo testus iDenta (Izraelis), kuriais aplinkoje galima aptikti 21 narkotines medžiagas, o taip pat sintetinius kanabinoidus ir augalinės kilmės narkotikus, kaip kanapės (marihuana/hašišas).

Narkotinių medžiagų kiekio koncentracija buvo nustatoma pagal dešimtbalės sistemos metodiką: narkotinių medžiagų kiekio nustatymui aplinkoje naudojama spalvų intensyvumo skalė nuo 0 iki 10 (kur 0 atitinka narkotinių medžiagų nebuvimą, o 1-10 tam tikro narkotinių medžiagų lygį tiriamojoje vietoje).

Jūsu ištaigos rezultatai:

Narkotinių medžiagų pėdsakų nerasta.