Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but kaledubeluakiant is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Adventinė popietė „Kalėdų belaukiant...“

Pavasarį startavo „Besimokančių mokyklų tinklas-2“ komanda. Tai Kauno miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų grupė: „Obelėlė“, „Čiauškutis“, „Šaltinėlis“, „Eglutė“, „Šilinukas“ ir „Nemuno“ mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinis ugdymo skyrius.

Pavasarį šių įstaigų komanda dalyvavo edukacinėje išvykoje į Latviją, rudenį stebėjome ir dalyvavome vieni kitų veiklose, o žiema pakvietė į adventinę popietę „Kalėdų belaukiant...“ , kuri vyko KPKC. Popietėje su pedagogais bendravo Karmelitų bažnyčios klebonas, kunigas Renaldas Šumbrauskis ir Kauno dramos teatro vadovas, aktorius Egidijus Stancikas. Šie iškilūs žmonės palinkėjo pedagogams, šiuo mistišku metu per Adventą, susikaupimo ir sielos ramybės. O šių laikų „brangakmenį“ ramybę perduoti savo ugdytiniams einant į didžiąją šventę Kalėdas.

{gallery}kaledubeluakiant{/gallery}