Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but vasara2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

„Bėgame draugauti su vasara...“

Paskutiniąją birželio savaitę, ikimokyklinio ugdymo skyriaus pedagogės, kasdien savo ugdytiniams kūrė šventes, taip atsisveikino prieš ilgas dviejų mėnesių atostogas.

Auklėtojos: Monika Grendienė, Nadežda Zalevskaja, Roberta Genienė vaikų darbeliais įspūdingai papuošė kiemo medžius. Kiemo medžiai klegėjo, virpėjo, lingavo, kalbėjo, džiaugėsi ir dėkojo mažiesiems už „nuostabius rūbus“.
„Burbuliadienis“-fantastinių, spalvingų, nuotaikingų emocijų diena! Įvairiaspalviai vandens ir muilo burbulai suteikė daug džiaugsmingų emocijų ne tik vaikučiams, bet ir pedagogams. Ačiū tariame ugdytojoms: Ievai Čėsnaitei, Monikai Grendienei, Daliai Vijeikienei.
Ir paskutiniąją birželio mėnesio dieną į svečius atvyko linksmasis meškiukas vardu –Kubuš. Meškiukas Kubuš su mumis draugavo visus metus, nes padėjo vykdyti tarptautinį projektą, apie sveiką maistą ir sveiką gyvenimo būdą.
Nuotaikingai nusiteikę mažieji auklėtiniai atsisveikino su ugdymo įstaiga iki rugsėjo 1-mosios!

Sigita Krasauskienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja

{gallery}vasara2016{/gallery}