Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but THIS IS ME2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Tarptautinio projekto Erasmus+ projektas THIS IS ME!

Mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai prisijungė prie tarptautinio projekto Erasmus+ eTwinning svetainėje. eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms.

Projekte dalyvavo 10 šalių mokytojų ir mokinių komandos iš Lenkijos, Ukrainos, Turkijos, Ispanijos. 4A klasės mokiniai padedami mokytojos Nijolės Janonytės bei anglų kalbos mokytojos Ginos Vasiliūnienės dalyvavo projekte THIS IS ME! Projekto dalyviai sukūrė savo aprašus anglų kalba. Mokiniai apibūdino savo išvaizdą, pomėgius bei svajones. Antrame etape mokiniai piešė ir fotografavo save. Projekto kuratorė Rita sukūrė mokinių aprašų albumą. Jį galite pažiūrėti adresu:
Kitame etape visi smagiai filmavomės siųsdami linkėjimus projekto draugams. Paskutiniame etape pasidalinsime simbolinėmis padėkos dovanėlėmis bei pabandysime atlikti klausimyną, kuriame turėsime atpažinte save ir kitus. Mokiniai džiaugiasi, kad jų pastangos pasiekė ir kitas šalis, o mokytojas įkvėpė naujiems iššūkiams.

{gallery}THIS IS ME2016{/gallery}