Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but KTUbendradarbiavimas2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

„Nemuno“ mokykla tapo Kauno technologijos universiteto partnere

Balandžio 18 d. Kauno „Nemuno“ mokykla – daugiafunkcis centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno technologijos universitetu. Nuo šiol mokykla tapo oficialia KTU partnere. Bendradarbiavimo sutartis atvers mūsų mokiniams ir mokytojams daugiau mokymosi galimybių.

Universitetas įsipareigojo teikti dalykinę ir metodinę paramą, padėti mokyklai modernizuoti ugdymo procesą. KTU kvies mokytojus dalyvauti universiteto rengiamose mokslinėse, metodinėse konferencijose, o mokinius – universitete rengiamose olimpiadose, konkursuose. Nuo šiol mokytojai galės pamokas vesti netradicinėse aplinkose. Mūsų mokyklai atsivers universiteto laboratorijų durys. Mokyklos bendruomenė labai džiaugiasi šiuo pasiekimu.

{gallery}KTUbendradarbiavimas2016{/gallery}