Žodelis širdelėn – 2018

2018 m. gegužės 21 d.

Jau 15 – tas pavasaris, kai „Nemuno“ mokykla – daugiafunkcis centras sukviečia mažuosius skaitovus į Kauno m. 1-2 kl. mokinių projektą – konkursą „Žodelis širdelėn 2018“. Šių metų poezijos šventėje jaunieji talentai iš mažų širdelių dėliojo vieną didelę širdį, į kurią sutilpo posmai apie Lietuvą ir posmai Lietuvai.
Jaunuosius talentus vertino garbinga ir profesionali komisija: Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas, aktorius Egidijus Stancikas, Lietuvos rašytojų sąjungos narė, poetė, prozininkė Dalia Teišerskytė, aktoriai Inesa Paliulytė, Ramūnas Šimukauskas, Saulius Čiučelis, Inga Mikutavičiūtė, Ugnė Žirgulis, Ridas Žirgulis bei teatro mokytoja Sigita Krasauskienė.

„ŽODELIS ŠIRDELĖN – 2018“ NUGALĖTOJAI:
Nominacija „Žodelis širdelėn - 2018“ – Ūla Jarulytė, Milikonių progimnazija, 2a klasė (mokytoja Janina Mandravickienė)

Nominacija „Raiškiausias žodelis“ – Marija Alijošiūtė, Prano Mašioto pradinė mokykla,
1a klasė (mokytoja Kristina Jurskienė)

Nominacija „Sparnuotas žodelis“ – Matas Mugauskas, Veršvų gimnazija, 2 klasė (mokytoja Violeta Linikienė)

„Garbės svečio“ nominacija (Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovo, aktoriaus Egidijaus Stanciko)– Martynas Kielius, Bernardo Brazdžionio mokykla, 1a klasė (mokytoja Kristina Biknienė)

„Garbės svečio“ nominacija (Lietuvos rašytojų sąjungos narės, poetės, prozininkės Dalios Teišerskytės) – Guoda Bazevičiūtė, Tado Ivanausko progimnazija, 1c klasė (mokytoja Birutė Armanavičienė)

„Garbės svečio“ nominacija (aktorės Inesos Paliulytės) – Elias Norrgard, Vaišvydavos pagrindinė mokykla, 1 klasė (mokytoja Lolita Jarašūnienė)

„Garbės svečio“ nominacija (aktoriaus Ramūno Šimukausko) – Darija Navikaitė, Simono Daukanto progimnazija, 2a klasė (mokytoja Genė Žukauskienė)

„Garbės svečio“ nominacija (aktoriaus Sauliaus Čiučelio ) – Justė Mejaraitė, Žaliakalnio progimnazija, 1 klasė (mokytoja Asta Maslauskienė)

„Garbės svečio“ nominacija (aktorės Ingos Mikutavičiūtės) – Erina Girlevičiūtė, Panemunės pradinė mokykla, 2a klasė (mokytoja Kristina Višinskienė)

„Garbės svečio“ nominacija - (aktorės Ugnės Žirgulis) – Akvilė Beniulytė, :Nemuno“ mokykla – daugiafunkcis centras, 1a klasė (mokytoja Ilona Jesevičienė)