Bibliotekos galimybės

2018 m. spalio 12 d.

Spalio 11 d. mūsų aštuntokai su klasės vadove Rūta Šuliauskiene lankėsi Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje. Čia jie susipažino su pagrindinės apskrities bibliotekos veikla, sužinojo, kokių profesijų darbuotojai reikalingi, kad biblioteka veiktų kaip darnus mechanizmas. Apžiūrėję ekspoziciją “Senoji biblioteka” mokiniai pamatė, kaip buvo dirbama bibliotekoje iki atsirandant kompiuteriams ir patys išbandė spausdinimą mašinėle bei rašymą senovine plunksna.

Centrinėje bibliotekos salėje mokiniai susipažino su grožinės literatūros abonemento struktūra bei apžiūrėjo ir pauostė „kvepiančių knygų“ ekspoziciją. Būsimi gimnazistai buvo supažindinti su Kaunistikos, Periodikos bei Gamtos mokslų skaityklų fondais ir galėjo pasigrožėti bibliotekos fojė eksponuojama Roberto Misiukonio fotografijų paroda „SapnoVizija...“