Bibliotekos galimybės

2018 m. vasario 26 d.

Spalio 12 d. aštuntokai su klasės vadove Dale Grockiene svečiavosi Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje. Būsimieji gimnazistai sužinojo, kokias paslaugas viešoji biblioteka gali pasiūlyti mokslininkams, studentams, mokiniams ir paprastiems skaitytojams. Apžiūrėję ekspoziciją “Senoji biblioteka” mokiniai pamatė, kaip buvo dirbama bibliotekoje iki atsirandant kompiuteriams ir pasauliniam tinklui.

Patys išbandė spausdinimą mašinėle bei rašymą senovine plunksna. Kaunistikos skaitykloje sužinojo apie interaktyvų žaidimą “Išnykusios praeities ženklai”, pristatantį sunaikintus žymesnius Kauno regiono statinius. Periodikos skaitykloje galėjo apžiūrėti saugyklą. Humanitarinių mokslų skaitykloje, naudodamiesi vardų ir pavardžių žodynais, aštuntokai aiškinosi savo vardų ir pavardžių kilmę. Na, o Meno skaitykloje apžiūrėjo dailės darbų parodas.