7-okų išbandymas

Saulėtą šeštadienio rytą septintokai ir jų tėveliai išbandė jėgas plaukdami baidarėmis Verknės upe.
Rimtai pasportavome - nuplaukėme net 15km, pagelbėjome vienas kitam įveikti pirmo karto plaukimo iššūkius, stebėjome rudenėjančią gamtą.

Su rugsėjo 1-ąja

Gera būti drauge! Mokslo ir žinių šventės akimirkos mūsų mokykloje

• Last updated on .

Tarptautinis mokinių projektas "Common roots"

Š. m. birželio 2-6 d. mūsų mokyklos ir Lenkijos Halinovo mokyklos moksleiviai įgyvendino bendrą tarptautinį projektą "Common roots" (Bendros šaknys). Projektas skirtas gilinti mokinių istorines, kultūrines ir kalbines žinias apie Lietuvos ir Lenkijos bendrą paveldą, taip pat skatinti tarpkultūrinį supratimą ir bendradarbiavimą. Savaitės trukmės vizitas buvo suplanuotas įvairiomis veiklomis ir patyrimais. Projektas prasidėjo mokinių susitikimais, kurių metu jie susipažino ir pasirinko tyrimo temas susijusias su abiejų šalių istorija, kultūra bei tradicijomis. Mokiniai dirbo grupėse, rinko informaciją ir rengė pateiktis. Projekto metu dalyviai vyko į edukacines išvykas po Vilnių ir Trakus, kur aplankė svarbiausias istorines vietas ir dalyvavo edukacinėse programose.

Rugsėjo 1-oji darželiuose

Mokslo ir žinių šventė darželyje yra ypatinga diena, kai mažiausi mokinukai su džiaugsmu ir smalsumu žengia į naujų žinių pasaulį.

Šeimos diena mūsų mokykloje

Šeimos diena mūsų mokykloje – tai kasmetinis renginys, suburiantis mokinius, tėvus ir mokytojus. Šiemet šventė vyko gegužės 30 dieną, o visų dėmesį pritraukė vaikai, kurie savo pasirodymais džiugino susirinkusius tėvus. Pirmieji scenoje pasirodė pradinukai, kurie sužavėjo visus nuotaikinga daina apie šeimą ir draugystę.  Po dainų sekė šokių pasirodymai, kuriuose vaikai demonstravo įvairias šokio technikas, nuo liaudies šokių iki modernių choreografijų.