Informacija apie laisvas darbo vietas

Pareigos Ikimokyklinio ugdymo pedagogas nuo 2019 m. spalio 7 d.

Reikalavimai Aukštasis išsilavinimas ir ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacija.
Pretendentas turi atitikti Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014-08-29 įsakymu Nr. V-774 patvirtintus reikalavimus kompetencijoms („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“).
Gebėjimas naudotis informacinėmis technologijomis.
Gebėjimas dirbti komandoje.
Funkcijos Ikimokyklinis vaikų ugdymas.
Darbo užmokestis Koeficientas nustatomas vadovaujantis LR Švietimo ir mokslo ministro patvirtintu „Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu“ bei „Kauno miesto savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojų tarnybinių atlyginimų (tarifinių atlygių) koeficientų nustatymo aprašu“, atsižvelgiant į išsilavinimą, pedagoginį darbo stažą ir kvalifikacinę kategoriją.
Atlyginimas-640 atskaičius mokesčius.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti

Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
Gyvenimo aprašymą;
Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8-37-454419

Dokumentų priėmimo terminas 2019-09-30