Kauno "Nemuno" mokykla - daugiafunkcis centras - socialiai atsakinga mokykla

Nuo jaunų dienų mokiniams pristatomos savanorystės idėjos, nuskambančios J. Marcinkevičiaus žodžiais: ,,Turbūt ne dėl savęs esu''.

Mokykloje lankėsi Maltos ordino pagalbos tarnybos Jaunųjų maltiečių vadovas Aidas Gedminas su kolega Martynu, kurie žaismingai pristatė savo prasmingą veiklą 5-6 klasių mokiniams. 7-9 klasių mokiniams savanorystę ir galimybes atrasti savos bendruomenės jausmą pristatė Kauno arkivyskupijos jaunimo centro darbuotojai ir savanoriai. Esame dėkingi, jog Maltos ordinas ir Kauno arkivyskupijos jaunimo centras sutiko bendradarbiauti ir noriai pasidalino savo gerąją patirtimi. Mokiniai atliko veiklas grupelėse, diskutavo, atsakinėjo į klausimus ir džiaugėsi sužinoję naujų, naudingų dalykų. Gebėjimas padėti kitiems - tai didelė dovana ir didis džiaugsmas. Šią žinią perduodame mokiniams ir tikime, kad ši žinia pasieks kiekvieno žmogučio širdį.
Papildomo ugdymo organizatorė,
Rasa Rudaitienė