Glaudus bendradarbiavimas su Kauno kolegija

Kauno „Nemuno“ mokykla – daugiafunkcis centras glaudžiai bendradarbiauja su Kauno kolegija. Ši į šiuolaikiškas ir praktiškas studijas orientuota kolegija noriai dalijasi savo praktiniais darbais ir su mūsų bendruomene.

Lineta Mikalauskienė – Kauno kolegijos technologijų fakulteto studentė, studijuojanti želdinių ir jų dizaino specialybę, nutarė pradžiuginti mus nauju, itin novatorišku mokyklos aplinkos apželdinimo projektu. Visa mokyklos aplinka nuo šiol bus šiuolaikiška ne tik mokyklos vidaus erdvėmis, bet ir aplinka. Mokiniai ir mokyklos darbuotojai, darželio auklėtiniai ir tėveliai – visi pavasarį kibsime į darbus. Remdamiesi parengtu projektu, paversime mokyklos aplinką modernia ir jaukia, žaisminga ir pritaikyta kiekvienam bendruomenės nariui. Ačiū Kauno kolegijai už bendradarbiavimą ir bendrą kelionę į gražesnį rytojų.