Žodelis širdelėn 2017

Džiugu, kad jau 14-ąjį kartą į mūsų mokyklą susirenka tie, kurie myli knygą, mėgsta poeziją, puoselėja gimtąją kalbą. Konkurso metu nuskambėjo gražiausios eilės apie pačius mylimiausius žaisliukus. Dalyvius vertino garbinga vertinimo komisija: Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas, aktorius Egidijus Stancikas, aktorė, teatro mokyklėlės „Mano teatras“ įkūrėja Nijolė Lepeškaitė, aktorė, režisierė, teatro pedagogė Inesa Paliulytė, Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius Ramūnas Šimukauskas, aktorius bei režisierius Andrius Žiurauskas ir teatro mokytoja Sigita Krasauskienė.

„ŽODELIS ŠIRDELĖN – 2017“ NUGALĖTOJAI:
Nominacija „Žodelis širdelėn - 2017“ – Milda Funkaitė, Aleksandro Puškino gimnazija,
2c klasė (mokytoja Rasma Raudonienė)

Nominacija „Raiškiausias žodelis“ – Žemyna Šmitaitė, Tado Ivanausko progimnazija,
2c klasė (Alija Voverienė)

Nominacija „Sparnuotas žodelis“ – Medeinė Karpavičė, „Varpelio“ pradinė mokykla, 2 klasė (mokytoja Zita Ūsienė)

„Garbės svečio“ nominacija (Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorės Nijolės Lepeškaitės) – Ūla Jarulytė, Milikonių pagrindinė mokykla, 1a klasė (mokytoja Janina Mandravickienė)

„Garbės svečio“ nominacija (aktoriaus, režisieriaus Andriaus Žiurausko) – Gabija Paulavičiūtė, VDU „Atžalyno“ progimnazija, 1 klasė (mokytoja Ieva Meškienė)

„Garbės svečio“ nominacija – (aktoriaus Ramūno Šimukausko) – Eglė Visockytė, Šančių mokykla – daugiafunkcis centras, 1a klasė (mokytoja Ramunė Žičkienė)

„Garbės svečio“ nominacija - (Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorės Inesos Paliulytės) – Viktorija Tarvydaitė, mokykla – darželis „Šviesa“, 2 klasė (mokytoja Vida Karčiauskienė)

„Garbės svečio“ nominacija - (Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovo, aktoriaus Egidijaus Stanciko) – Adomas Vaišvila, Kauno Montesori mokykla – darželis „Žiburėlis“, 1 klasė (mokytoja Rima Stankevičienė)

„Garbės svečio“ nominacija - (teatro mokytojos metodininkės Sigitos Krasauskienės) – Emilija Griškevičiūtė, Veršvų gimnazija, 2 klasė (mokytoja Ramunė Andriušienė)

Dėkojame visiems mažiesiems skaitovams, kurie taip stropiai ruošėsi konkursui ir sušildė mus savo raiškiu, nuoširdžiu deklamavimu.
Dėkojame aktoriams ir režisieriams, kurie pasidalino su mažaisiais skaitovais savo gražiais, įkvepiančiais žodžiais.
Dėkojame tėveliams už tai, kad Jūsų vaikai mums dovanojo poezijos šventę.
Dėkojame mūsų mokyklos mokiniams ir darbuotojams, prisidėjusiems prie prasmingo renginio.

Iki susitikimo kitąmet!

Renginio organizatoriai