Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but helovinas2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Helovinas

Štai ir praūžė Helovinas - spalvinga ir tuo pat metu šiurpi šventė, kuomet visi mokiniai ir mokyklos darbuotojai virto mistinėmis būtybėmis,

numirėliais ir visokiais kitokiais baubais. Nuo pat ryto "nemuniečius" pasitiko paslaptinga muzika, kreivai besišypsantys moliūgai ir persirengėliai, grėsmingai sveikinę kiekvieną su vaiduoklių švente. Mokykloje vyko įvairiausių pramogų, nuo raganų lenktynių iki šiurpiausio kostiumo rinkimų, nuo baisiausios istorijos kūrimo iki smagios vaiduokliškos diskotekos.

{gallery}helovinas2016{/gallery}