Integruota atvira lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, matematikos ir muzikos pamoka „Čepkelių raiste“

Vasario 29 dieną 3a klasėje vyko integruota atvira lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, matematikos ir muzikos pamoka „Čepkelių raiste“.

Keliaudami Tėviškės keliu, mokiniai klausėsi ir apibūdino, kaip kiekviename Lietuvos etnografiniame regione skamba liaudies daina, parašė muzikinį laišką Vieversėliui.

Naudodamiesi mokytojos Ilonos Jesevičienės pateiktu teksto nagrinėjimo planu, lietuvių kalbos pamokoje mokiniai skaitė publicistinius tekstus, juos analizavo. Parengtą grupės projektinį darbą "Čepkelių valstybinis rezervatas" pristatė klasės draugams. Spręsdami matematikos užduotis, mokiniai taip pat nemažai sužinojo apie šį gamtos kampelį.