Knygų Kalėdos

2023 m. gruodžio 11 d.

Artėjant gražiausioms metų šventėms mūsų pirmokai ir antrokai lankėsi „Molo“ prekybos centre esančiame knygyne „Pegasas“, kuriame galėjo įsitikinti, kad Kalėdos ir čia labai laukiamos, o knyga tikrai yra labai šauni dovana. Darbuotojos Gabija ir Dainora papasakojo, kas nutinka knygai iki ji pakliūna į savo vietą lentynoje ir ką visą dieną veikia knygyno darbuotojas.

Mokiniai ir patys išbandė kainos klijavimo aparatą, brūkšninių kodų skanerį. Bet daugiausia džiaugsmo suteikė naujos spalvingos vaikiškos knygelės. Buvo prisiminta ir graži „Bibliotekų Knygų Kalėdų“ tradicija – mokiniai išrinko knygeles, kurias padovanojo mokyklos bibliotekai.
Dėkojame knygyno kolektyvui už šiltą priėmimą ir visiems prisidėjusiems prie dovanų mokyklos bibliotekai.