Kovo 22 dieną Nemuno mokykloje vyko Gimtosios kalbos renginys-varžytuvės „Kalba gimtoji lūposna įdėta“.
7 klasės renginio vedėjai Saulė Rutavičiūtė ir Timas Vengalis nestokojo geros nuotaikos bei įdomių užduočių, o Nora Cicėnaitė deklamavo savo kūrybos eiles – „Lietuviškas žodis“ ir „Pamiltoji tėvynė“.
5–8 klasių mokiniai varžėsi smagiose „Žaibo“ turnyro, Pabirusių žodžių, Tarmių, Patarlių vaidybos-spėjimo ir Kalbos margumynų rungtyse. Sirgalių taip pat laukė linksmos užduotys.

Praūžus mokykloje Užgavėnėms ir Meilės dienai sulaukėme mums, lietuviams, labai svarbios tautinės šventės.

Gegužės 7-ąją, minint Lietuvai svarbią Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, mokyklos bibliotekininkė Rita Drabavičiūtė, mokytoja Girmanta Levinskienė ir 3b klasės mokiniai kalbėjosi apie spaudą,

Tik grįžusius po rudens atostogų,1-8 klasių mokinius pasitiko puiki pramoga Mobilus planetariumas-sferinis kinas. Aktų salėje iškilo didžiulis kupolas, kuriame vaikai pasinėrė į mokslo ir pažinimo pasaulį.

Spalio 9 dieną „Nemuno“ mokyklos penktokai ir septintokai dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių „Tyrėjo dienoje“.