Gegužės 7-ąją, minint Lietuvai svarbią Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, mokyklos bibliotekininkė Rita Drabavičiūtė, mokytoja Girmanta Levinskienė ir 3b klasės mokiniai kalbėjosi apie spaudą,

Spalio 9 dieną „Nemuno“ mokyklos penktokai ir septintokai dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių „Tyrėjo dienoje“.

„Nulipdyti gražią skulptūrą ir įkvėpti jai gyvybę – kilnu, bet išugdyti jauną protą, savaip subrandinti jauną sielą ir įkvėpti jai tiesos jausmą – dar kilniau“ (V. Hugo).

Spalio 8 d. "Nemuno" mokyklos pirmokėliai mėgavosi pažintiniu reginiu ir skonio kelione, vykdydami žingeidų eksperimentą su viena iš sveikatą puoselėjančių daržovių – kopūstu. Eksperimento pradžioje pirmokėliams buvo pristatomos kiek kitokios netradicinės kopūsto pritaikymo galimybės. Paklausite kokios?

Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo kasmet organizuojamoje Europos sporto savaitės „BeActive“ projekte „Žaidžiame kvadratą“. Rugsėjo 23-27 dienomis 4-8 klasių mokiniai fizinio ugdymo pamokų metu azartiškai kovojo kvadrato aikštelėje.