Priėmimas į mokyklą

Moksleivių registracijos į Kauno miesto mokyklas svetainė

• Prašymai priimti mokytis pagal  priešmokyklinio ugdymo programą, pradinio ugdymo programą, pagrindinio ugdymo programos pirmąją ir antrąją dalis bei vidurinio ugdymo programą priimami nuo kovo 15 d. iki gegužės 31 d. per informacinę prašymų pateikimo sistemą https://imokykla.kaunas.lt , tiesiai į mokyklas – nuo kovo 15 d. iki nustatyto mokyklų priėmimo komisijų prašymų išnagrinėjimo termino pabaigos. Prašymai į laisvas vietas mokyklose gali būti pateikiami iki rugpjūčio 31 dienos.
  • Asmenų priėmimą organizuoja ir vykdo mokykla.
  • Komisija prašymus priimti mokytis į priešmokyklinio ugdymo grupes ir pradinio ugdymo programos 1 – 4 klases privalo išnagrinėti iki pradinio ugdymo proceso pabaigos pagal Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro nustatytą ugdymo proceso trukmę, į kitas klases – iki atitinkamų klasių ugdymo proceso ugdymo proceso pabaigos pagal Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro nustatytą ugdymo proceso trukmę
  • Jeigu asmuo pateikė kelis prašymus ir gavo informaciją, kad jo prašymas yra patenkintas, kiti jo prašymai informacinėje sistemoje pažymimi kaip negaliojantys.

Vadovaujantis Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklas tvarkos aprašu, prašymų padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų eiliškumui.

Kauno „Nemuno“ mokykloje vykdomos tokios ugdymo programos:

Ikimokyklinio;
Priešmokyklinio;
Pradinio;
Pagrindinio 1 dalies.

Numatomas klasių komplektų skaičius 2024-2025 m. m:

Klasės

Priešmokyklinė

grupė  10 val.,

1

2

3

4

5

6

7

8

kiek klasių formuojama

2

1

Konsultuojama, atsakoma į klausimus apie priėmimą į įstaigą tel. (8 37) 45 44 19, (8678) 81247 ir elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Priėmimo komisijos darbo vieta: mokyklos 104 kabinetas.
Priėmimo komisijos darbo laikas: kiekvieno mėnesio pirmas trečiadienis 15.00-16.00 val.

MOKYKLAI PRISIRTA TERITORIJA