Savivalda

04 gegužės 2016

• Mokyklos taryba

2020-2021 M.M. MOKYKLOS TARYBA Pirmininkas – Vytautas Česlevičius, 3a klasės mokinio tėtis. Sekretorius – Tadas Mažutis, 1a klasės mokinio tėtis. Nariai: Julius Kazlauskas, informacinių technologijų mokytojas; Oksana Smirnovienė, kūno kultūros mokytoja ekspertė; Roberta Genienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja; Mingailės Čiupkevičienė, „Linksmosios pėdutės“ studijos ugdytinės mama; Lina Paškevičienė, 6a klasės mokinio mama.
  • Mokinių taryba

Mokinių taryba: Prezidentas – Eimantas Drąsutis, 8a klasės mokinys. Nariai: Timas Vengalis, 4a klasės mokinys; Tautvydas Mažutis, 5a klasės mokinys; Roberta Mickevičiūtė, 5a klasė mokinė; Deividas Konstantinavičius, 6a klasės mokinys; Eva Krulytė, 6a klasės mokinė; Rusnė Dicevičiūtė, 7a klasės mokinė; Nojus Juozapas Žilinskas, 7a klasės mokinys; Vilija Petrauskaitė, 8a klasės mokinė.