Bendruomenės tradicijos

08 lapkričio 2018

„Sėkmės istorijos“

Baigiantis mokslo metams, 1-8  klasės rinkasi mokyklos aktų salėje, kad papasakotų savo „Sėkmės istoriją“. Mokiniai giriasi mokslo, sporto bei kitais pasiekimais. Vieni rimtai, kiti su humoro gaidele pristato savo klasės gyvenimą mokslo metais. Ekrane keičiasi nuotraukos su įsimintiniausiais momentais, ant stalų vos telpa mokinių gauti diplomai, taurės bei medaliai. Aktyviausi, darbščiausi, geriausiai besimokantys mokiniai yra apdovanoti mokyklos Padėkos raštais.

„Šeimos diena“

Kiekvieno žmogaus tikslas gyvenime - padaryti kažką vertingo, gero, reikalingo. Šeima ir vaikai tai didžiausias mūsų darbas. Kiekvienais metais mokykloje vyksta  „Šeimos“ diena. Šis renginys yra skirtas tam, kad dar stipriau apkabintume artimuosius, kad padėkotume brangiausiems žmonėms, jog jie drauge su jumis šiame gyvenime.

„Žodelis širdelėn“

Kiekvienais metais, kaip viena akimirka, praskrieja Kauno m. 1-2 kl. mokinių projektas – konkursas „Žodelis širdelėn“. Poezijos šventėje jaunieji talentai iš mažų širdelių dėlioja vieną didelę širdį, į kurią sutilpa posmai apie Lietuvą ir posmai Lietuvai. Jaunuosius talentus vertina garbinga ir profesionali komisija: Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas, aktorius Egidijus Stancikas, Lietuvos rašytojų sąjungos narė, poetė, prozininkė Dalia Teišerskytė, aktoriai Inesa Paliulytė, Ramūnas Šimukauskas, Saulius Čiučelis, Inga Mikutavičiūtė, Ugnė Žirgulis, Ridas Žirgulis.

„Šok ir laimėk“

Kiekvienų mokslo metų gegužės 3 d.  mokykloje vyksta tradicinis šokių konkursas „Šok ir laimėk“, kuriame dalyvauja 1-8 klasių mokinių komandos. Visa mokyklos bendruomenė pasineria į šokio ritmą.

Kaziuko mugė

Kovo mėnesį mokykloje šurmuliuoja tradicinė Kaziuko mugė.  Mugės metu  akys raibsta nuo įvairiausių skanėstų : pyragų, keksiukų , spurgyčių ir, žinoma, riestainių. Džiugu, kad mokiniai daug dėmesio skiria sveikai mitybai – mugėje galima rasti pilno grūdo kepinių, džiovintų ekologiškų moliūgų skiltelių, javainiukų. Netrūksta ir rankdarbių, norintieji gali įsigyti nertų vazelių, dailiai dekoruotų molinių angeliukų, nuotaikingų drobinių maišelių pirkiniams (saugome aplinką). Tiek pardavėjai, tiek pirkėjai visada būna puikios nuotaikos ir labai aktyvūs – pirmieji siūlydami ir girdami savo prekes, antrieji – derėdamiesi dėl kainos.