Naujienos

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

2023 m. sausio 20 d.

Kauno „Nemuno“ mokyklos vadovės Vestos Žiūraitienės 2022 metų veiklos ataskaita

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. sausio 11 d.įsakymu Nr. V-48 „Dėl Švietimo ir mokslo ministro 2018 m. kovo 27 d. įsakymo Nr. V-279 „Dėl valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų,jų pavaduotojų ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjų veiklos vertinimo nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo“ pateikiame mokyklos direktorės Vestos Žiūraitienės 2022 m. vadovų ataskaitą.

"Pagauk M. K. Čiurlionio debesį"

2023 m. sausio 18 d.

Pilietinės-pažintinės išvykos metu penktokai dalyvavo edukacijoje "Pagauk M. K. Čiurlionio debesį", žiūrėjo nuostabius potyrius padovanojusį virtualios realybės filmą "Angelų takais",

STEAM: patyriminės veiklos, keičiančios tradicines pamokas

2022 m. gruodžio 8 d.

 

Mūsų mokykloje pamokos ir veiklos turėtų tapti dar inovatyvesnės. Vakar, mokytojai ir darželio pedagogai, gilinosi į inovatyvius STEAM ugdymo metodus ir jų taikymą.

Tarptautinės nerūkymo dienos konkursas "Nemuno" mokykloje

2022 m. lapkričio 24 d.

Mokytojų, socialinės pedagogės, visuomenės sveikatos specialistės ir  Maitinimo organizavimo specialistės šiluma, bei ugdymas apie sveiką gyvenseną, mokinių kūrybiškumas ir laimė būti visiems drauge.

Astridos Lindgren pasauliai

2022 m. lapkričio 21 d.

Lapkričio 14 d. vienai žymiausių pasaulio vaikų rašytojų Astridai Lindgren būtų sukakę 115 metų. Todėl turėjome gerą progą dar kartą prisiminti jos kūrinius. Pirmokai su mokytojomis Girmanta Levinskiene ir Goda Stašauskaite klausėsi istorijos apie Pepės Ilgakojinės gimtadienį ir piešė sveikinimo atvirukus knygos herojei ir autorei.

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje

2022 m. lapkričio 14 d.

Lapkričio 8 d. 1b klasės mokiniai ir "Pelėdžiukų" studijos vaikai lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime ,,Gyvūnų namai namučiai gamtoje“.

"A Pie Day!"

2022 m. lapkričio 14 d.

Penktokų anglų kalbos pamoka "A Pie Day!" Mokėmės susiformuoti komandą ir draugiškai pasiskirstyti pareigomis, kepėme savo pirmuosius pyragus, išvertėme pyrago receptą į anglų kalbą, paruošėme šaunius pristatymus.

Edukacinė pamoka apie egzotinius drugelius

2022 m. lapkričio 23 d.

Sakome AČIŪ ikimokyklinio ugdymo pedagogei Vilmai už suorganizuotą edukacinę pamoką apie egzotinius drugelius. "Linksmųjų pėdučių" studijos vaikai labai laimingi

Sveikatingumo savaitė

2022 m. lapkričio 14 d.

Sveikatingumo savaitės metu penktokai kiekvieną dieną per ilgąją pertrauką laiką leido sveikai, aktyviai, smagiai.
Pirmadienį - pasivaikščiojome iki Panemunės Šilo ir atgal. Antradienį surengėme viktoriną "Ką aš žinau apie vandenį?", kalbėjome apie tai, kaip svarbu vengti plastiko ir geriau rinktis gertuvę.

Antrokų kelionė į Rumšiškėse esantį Lietuvos liaudies buities muziejų

2022 m. spalio 12 d.

Rudeninės saulės nutviekstu keliu bei vis labiau rudenėjančios gamtos lydimi, praėjusį penktadienį antrų klasių mokiniai nukeliavo į Rumšiškėse esantį Lietuvos liaudies buities muziejų. Čia sutiko ,,promočiutę", kurios pasakojimai bei žaismingos užduotys vaikų mintis ir vaizduotę nukėlė į daugiau nei prieš šimtą metų buvusį lietuvių kaimo vaikų gyvenimą.

Mokytojų dienai praūžus

2022 m. spalio 6 d.

Šiandien mes, mokytojai, sakome AČIŪ už vakar mums suorganizuotą Mokytojų dieną: mokinių tėvams už gėles, mokiniams už vaišes, gražius žodžius ir staigmenas, mokyklos chorui už prasmingą dainą,

Pirmokėlių pažintis su Amsium

2022 m. spalio 12 d.

Lietuvos policijos bičiulis Amsis šiandien aplankė mūsų pirmokėlius!

Projektas "ESSD 2022“

2022 m. rugsėjo 30 d.

Kauno "Nemuno" mokyklos mokiniai ir mokytojai, apsirengė žaliai, dalyvavo projekte "ESSD 2022“ (Europos mokyklų sporto diena). Šventės metu buvo vykdomos įvairiausios fizinio aktyvumo veiklos ir žaidimai.

Europos projekto „Beactive – 2022“ savaitė

2022 m. rugsėjo 30 d.

Europos projekto „Beactive – 2022“ savaitę, rugsėjo 26-30 dienomis, Kauno ,,Nemuno“ mokyklos mokiniai per fizinio ugdymo pamokas ir pertraukas, panaudojo šokinėjimo gumas.

Penktokų įspūdžiai Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalione

2022 m. rugsėjo 30 d.

Rugsėjo 29d. penktokai lankėsi Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalione, atvirų durų dienos renginyje. Susipažinome su kario profesija ir tarnybos Lietuvos kariuomenėje galimybėmis. Smalsūs penktokai turėjo daug klausimų įvairių Lietuvos kariuomenės padalinių ir sukarintų organizacijų atstovams.

Rugsėjo 1-oji mažiesiems

2022 m. rugsėjo 6 d.

Kiek mūsų daug! Šiandien, į mokyklos aktų salę, sugužėjo mūsų darželių vaikai ir tėveliai. Visi kartu, skambant vaikų juokui, žiūrėjome "Nykštuko" teatro spektaklį.

Rugsėjo 1-oji

2022 m. rugsėjo 6 d.

"Nemuno" mokykloje vėl džiaugsmas, nes mokyklos koridoriuose aidi vaikų juokas. Jie iš kišenių pilnomis saujomis traukia pralėkusios vasaros įspūdžius ir dalijasi jais su draugais. Džiaugsmas, nes tėvų šypsenos drąsina vaikus.

Pirmasis Švento Jokūbo kelio Lietuvoje jaunųjų ambasadorių piligriminis žygis

2022 m. birželio 27 d.

2022-06-22 saulėtą rytmetį 68 Kauno "Nemuno" mokyklos 5-8 klasių mokiniai, vedami direktorės V.Žiūraitienės ir 7 mokytojų, pajudėjo į pirmąjį Švento Jokūbo kelio Lietuvoje jaunųjų ambasadorių piligriminį žygį.Ši jaunųjų ambasadorių estafetė šiemet skiriama solidarumui su kovojančia Ukraina ir Šventiesiems Jokūbo metams.

Trečiokai lankėsi Girstupio viešojoje bibliotekoje

2022 m. birželio 13 d.

Vasara su knyga

Prasidėjus vasarai trečiokai su mokytojomis Rasa Šerniene ir Almone Miliauskiene apsilankė Kauno miesto V. Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje, kur sužinojo kaip galėtų pasiskolinti knygų ir atostogų metu, kai mokyklos biblioteka nedirbs.

Geros kelionės!!!

2022 m. birželio 13 d.

"Kad pasiektume įspūdingų dalykų, privalome ne tik veikti, bet ir svajoti, ne tik planuoti, bet ir tikėti." (Anatolis Fransas)

Rašytojos Nijolės Kepenienės istorijos

2022 m. gegužės 4 d.

Šią savaitę bibliotekoje su antrų klasių mokiniais minėjome rašytojos Nijolės Kepenienės jubiliejų. Tai buvo puiki proga prisiminti ir pasidžiaugti jos kūriniais.

Rinkome Metų knygą

2022 m. balandžio 28 d.

Visą balandį mokykloje vyko Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių kūrinių pristatymai ir aptarimai. Pradinių klasių mokiniai rinko Metų knygą vaikų knygos kategorijoje ir jiems apsispręsti buvo tikrai sunku. Vaikai stebėjosi nepaprasto berniuko Nuko gyvenimu. Šią Audros Baranauskaitės ir Linos Itagaki knygą šauniausia pripažino 3a ir 4b klasės. Mokiniams patiko ir eilėraščiai iš Indrės Zalieckienės knygos „Kaip sutramdyti žvėryną?“,

Viktorina – protų mūšis „Praleidžiu progą pasityčioti!“

2022 m. balandžio 14 d.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų ugdymo įstaigos mokinių komanda "Nemunas" kovo 17 dieną prisijungė prie aktualios iniciatyvos ir aktyviai dalyvavo mokinių viktorinoje – protų mūšyje „Praleidžiu progą pasityčioti!“.

Pasaka - kultūrinis protėvių paveldas

2022 m. balandžio 14 d.

Pasaka - kultūrinis protėvių paveldas, išmintis ir vertybė. Balandžio 7d. edukacijoje "Beveik SUAUGĘS. AUGĘS SU pasaka" šis paveldas buvo perteiktas mokiniams, kurie ne tik išgirdo pasaką, bet ir joje aktyviai dalyvavo, įsitraukdami į pasakos tėkmę, vertindami perteikiamas idėjas, vertybes, išjausdami  pasakos herojų ir savo pačių patirtis bei emocijas.

Ugdymas karjerai

2022 m. balandžio 14 d.

Balandžio 13-osios d. išvykos į Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą metu 6a klasės mokiniai susipažino su ten ruošiamomis virėjo, padavėjo, barmeno, viešbučio darbuotojo, kelionių agento specialybėmis,

Projektas "Sveikata visus metus 22“

2022 m. kovo 30 d.

,,Pabiručių“ ir ,,Žiogelių“ studijų grupės vaikai prisijungė prie projekto ,,Sveikata visus metus 22“. Įgyvendinome kovo mėn. projekto iššūkį ,,Nepamesk galvos: saugus ir sveikas (kaip elgtis įvairiose sveikatai pavojingose situacijose)“.

Kovo 21-oji – Pasaulinė poezijos diena.

2022 m. kovo 28 d.

Ta proga 4a klasės mokytoja Dalia ir anglų kalbos mokytoja Sandra vedė integruotą lietuvių ir anglų kalbų užsiėmimą, kurio metu mokiniai skaitė eiles anglų kalba, tuomet porose šias eiles vertė į savo gimtąją kalbą,

Pramoginė kultūrinė viktorina "Kelionė po Lietuvą"

2022 m. vasario 22 d.

Pirmieji metų mėnesiai padovanoja mums net tris atmintinas dienas skirtas mūsų Tėvynei Lietuvai. Tai Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Siekiant ugdyti meilę savo kraštui, gerbti ir laikytis jos tradicijų, išmanyti jos istoriją, mokiniams organizavome pramoginę kultūrinę viktoriną "Kelionė po Lietuvą".

Tarptautinis raiškiojo skaitymo konkursas,"Deklamuoju gimtajam kraštui"

2022 m. vasario 22 d.

Džiaugiamės 1a klasės mokinės Adrijos  Šeštokės dalyvavimu virtualiame tarptautiniame raiškiojo skaitymo konkurse ,,Deklamuoju gimtajam kraštui".

„Tikiu aš dieną didelę ir šviesią...“

2022 m. vasario 4 d.

Vasario 3 d. mokyklos bibliotekoje skambėjo iškilaus lietuvių poeto Bernardo Brazdžionio eilės. Šie poezijos skaitymai buvo skirti 115-osioms mūsų tautos šauklio gimimo metinėms paminėti.

Sausio 13-oji

2022 m. sausio 14 d.

Šiandien "Nemuno" mokykloje ir darželiuose sužibo atminties, vienybės ir pergalės žvakutės. Dėkojame, kad esame laisvi!

Respublikinis ikimokyklinių įstaigų instrumentinis festivalis "PAGROKIM"

2022 m. sausio 14 d.

"Žiogelių" studijos vaikai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinių įstaigų instrumentiniame festivalyje "PAGROKIM".

Tarptautinė AČIŪ diena

2022 m. sausio 14 d.

Yra tiek daug dalykų, kuriuos mes laikome savaime suprantamais. AČIŪ visiems, kurie mus lydi kiekvieną dieną ir kuria jausmą, kad nuoširdūs ir prasmingi kasdieniai stebuklai suteikia mums džiaugsmą.

Svečiai

2021 m. gruodžio 20 d.

Šiandien trečiokus aplankė Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2- osios rinktinės vadas Skomantas.

Mažyliai džiaugiasi artėjančiomis šventėmis

2021 m. gruodžio 20 d.

Saulutės studijoje skambėjo dainos, šokiai,  žaidimai, liejosi vaikų džiaugsmas, nes Kalėdų senelis šiais metais buvo ypač geras ir dosnus. Jis jau aplankė mus!

Įsisiūbavo adventinis laikotarpis

2021 m. gruodžio 16 d.

Įsisiūbavo adventinis laikotarpis. Darbų, pasiruošimų gausa greitai skaičiuoja kalendoriaus lapelius iki Šv.Kalėdų.

Pasiruošimas Šv. Kalėdoms

2021 m. gruodžio 16 d.

Pats nuostabiausias pasiruošimas Kalėdoms- eglutės puošimas ir įžiebimas.

Ką skaitom, ką rekomenduojam

2021 m. gruodžio 13 d.

Kokia knyga yra pati vertingiausia ? Vertę kiekvienam gali nulemti įvairiausi dalykai, kartais labai asmeniški. Tai parodė ir gruodžio 6 d. bibliotekoje vykę 5 klasės mokinių knygų pristatymai.

Tolerancijos diena

2021 m. lapkričio 19 d.

"Lapkričio 16-oji yra minima daugelyje demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Tarptautinė istorinio teisingumo komisija kasmet, nuo 2003 metų, inicijuoja šios dienos minėjimą.

Spalio 10-oji - Pasaulinė psichikos sveikatos diena

2021 m. lapkričio 19 d.

 Kaip ir kasmet, šiai dienai paminėti, mokykloje vyko įvairios veiklos, skirtos plėtoti psichinės sveikatos stiprinimo, pasitikėjimo savo gebėjimais bei savimi idėjas, siekiant saugoti ir stiprinti vaikų psichinę sveikatą, formuojant teigiamas nuostatas, empatiją ir norą padėti kitiems.

Respublikinis projektas ,,Olimpinis mėnuo"

2021 m. lapkričio 15 d.

Daugelio Lietuvos mokyklų spalio mėnesį neaplenkia Tautinio olimpinio komiteto organizuojamas respublikinis projektas ,,Olimpinis mėnuo". Ši kelionė, trukusi visą mėnesį, taip pat džiugino ir mūsų mokyklos 1a klasės mokinius, jiems suteikė vertingų sveikos gyvensenos žinių, skatino fizinį aktyvumą bei geras emocijas.

Sferinis kinas

2021 m. lapkričio 19 d.

Tik grįžusius po rudens atostogų,1-8 klasių mokinius pasitiko puiki pramoga Mobilus planetariumas-sferinis kinas. Aktų salėje iškilo didžiulis kupolas, kuriame vaikai pasinėrė į mokslo ir pažinimo pasaulį.

Knygų namai

2021 m. spalio 18 d.

Spalio 11, 14 dienomis 1a ir 1b klasių mokiniai, lydimi savo mokytojų Margaritos Paulauskienės ir Evelinos Vičiauskienės, apsilankė mokyklos bibliotekoje.

Mokytojų diena

2021 m. spalio 6 d.

Šiandien mes, pedagogai, turėjome ypatingą popietę. Mokytojo dienos proga mus aplankė aktorius, rašytojas, prodiuseris, renginių ir TV laidų vedėjas, dainų kūrėjas ir atlikėjas Juozas Gaižauskas. Susitikimo metu skambėjo autoriaus dainos, poezija, subtilus humoras ir nuostabus pasakojimas apie šv. Jokūbo kelią.

7-8 kl.fizikos projektas "Fizika pievoje"

2021 m. birželio 23 d.


Kas sakė, kad fizikos formulės turi būti baisios ir gąsdinančios? Pasitikdami vasarą 7 ir 8 klasių mokiniai pasistengė sugriauti šį mitą atlikdami projektą "Fizika pievoje".

Kur tas dulkėtas traukinys...

2021 m. birželio 16 d.

1941 m. birželio 14 d. Sovietų Sąjunga pradėjo masinius gyventojų trėmimus į Sibirą.
Per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta 18000 žmonių. Skausmu ir netektimis, baime ir nežinia paženklinti tremties metai nepalaužė buvusių tremtinių dvasios ir suteikė stiprybės visai tautai, siekiant nepriklausomybės.
Ir ne veltui aitvaras pasirinktas tremtinių vilties ir svajonių simboliu.

Sveikinimai artėjančios tėvo dienos proga

2021 m. birželio 4 d.

Gražiausi sveikinimai ir linkėjimai tėčiams ir seneliams Tėvo dienos proga! 

Gegužės 7-oji

2021 m. gegužės 7 d.

Gegužės 7-ąją, minint Lietuvai svarbią Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, mokyklos bibliotekininkė Rita Drabavičiūtė, mokytoja Girmanta Levinskienė ir 3b klasės mokiniai kalbėjosi apie spaudą,

Virtuali Atvirų durų diena 2021 m. kovo 30-tą 18 val.

2021 m. kovo 23 d.
 

 

Kviečiame būsimų pirmokų tėvelius į virtualią atvirų durų dieną, kuri vyks š. m. kovo 30 d. 18 val.

Antrokai nuotoliniu būdu skraidina savo rankutėmis padarytus laisvės paukštelius

2021 m. vasario 15 d.

Tu - gintaro lašelis,
Tu - Baltijos banga,
Tu - plazdantis drugelis,
Tėvyne Lietuva.
Tu - bokštas Gedimino
Ir trispalvė virš jo.
Kiekvienas vaikas žino,
Kad čia Tėvynė jo.
Šiandieną, kai mes švenčiam
Gimtadienį šalies,
Už viską jai dėkojam
Mes iš visos širdies.
[K.Ivinskis]