Naujienos

Edukacinė ekskursija (į Druskininkus) – Dzūkijos įsimintiniausių parkų takais.

2023 m. rugsėjo 18 d.

Rugsėjo 15 d. Kauno „Nemuno“ mokyklos 7 klasės mokiniai vyko į edukacinę ekskursiją (į Druskininkus) – Dzūkijos įsimintiniausių parkų takais. Mokiniai grožėjosi rudenėjančiomis kurorto spalvomis, o viename iš Druskininkų parkų – K. Dineikos Sveikatingumo Parke – atliko matematikos bei fizikos mokytojų duotas užduotis:

Sveiki sugrįžę mūsų darželio vaikai!

2023 m. rugsėjo 18 d.

Sveiki sugrįžę mūsų darželio vaikai! Mes jūsų labai pasiilgome ir laukėme🥰
Mokslo ir žinių šventės akimirkos mūsų darželiuose. Dėkojame "Nykštuko" teatro aktoriams už puikų spektaklį mūsų vaikams.

Rugsėjo 1-oji mokykloje

2023 m. rugsėjo 18 d.

Dar vakar buvo vasara
ir ant peties mirgėjo laumžirgiai.
Vėdrynai švietė.
Vidur mėnulio, pakrašty nakties,
Vėsos ežeruose žydėjo mėtos.
Dar vakar buvo vasara.
Toli miegojo jūra. Debesys miegojo.
Ir tavo akyse erdvė gili

5-okų išvyka į IX forto muziejų

2023 m. gegužės 31 d.


Forto gynybinės sienos erdvėse mokiniai atliko žvalgybines orientavimosi užduotis, patirtinės veiklos metu

Penktokų išvyka į "Rubedo sistemos"

2023 m. gegužės 25 d.

Penktokų išvyka į "Rubedo sistemos". Robotikos ir projektavimo padalinio vadovas Henrikas Simonavičius papasakojo kaip projektuoja ir integruoja mobiliosios robotikos ir kompiuterinio matymo sprendimus verslui.

Pažintis su Afrikinėmis sraigėmis

2023 m. gegužės 23 d.

Šiandien, geltoname darželyje, svečiavosi Afrikinės sraigės. Vaikai susipažino su sraigių gyvenimo ciklu, sužinojo kaip jos kvėpuoja, deda kiaušinius. Matėme net jų dantukus!

KINGS lygos projektas

2023 m. gegužės 23 d.

KINGS lygos projekto dalyvis Motiejus puikiai pasirodė matematikos mokomajame dalyke! Džiaugiamės Tavo pasiekimais ir siunčiame linkėjimus Kauno "Nemuno" mokykla.

Tautinės muzikos muziejuje

2023 m. gegužės 23 d.

"Pelėdžiukų" studijos vaikai lankėsi Tautinės muzikos muziejuje. Buvo nuotaikinga ir įdomi kelionė po instrumentų šalį. Susipažinta su įvairiais lietuvių liaudies muzikos instrumentais.

Visuotinė iniciatyva Lietuvoje ,,Šok į tėvų klumpes"

2023 m. gegužės 23 d.

Šiandien nemuniečiai septintokai įsijungė į visuotinę iniciatyvą Lietuvoje ,,Šok į tėvų klumpes" ir išvyko susipažinti su vieno iš tėvų karjeros pasauliu. Mokiniai apsilankė Kauno senamiestyje įsikūrusioje Kolpingo kolegijoje, apžiūrėjo profesinę darbo aplinką, sužinojo ten ugdomų specialistų įvairovę, pabendravo su dėstytojais ir studentais.

"Angelų takais"

2023 m. gegužės 23 d.

Antrų klasių mokiniai plėtė žinias apie patį ryškiausią pėdsaką Lietuvos kultūroje palikusį dailininką bei kompozitorių M.K. Čiurlionį.  Apsilankę šio didžiojo kūrėjo vardo dailės muziejuje, žiūrėjo meninį virtualios realybės filmą ,,Angelų takais".

Orientacininis žaidimas "Pažink Birštoną aktyviai"

2023 m. gegužės 23 d.

Pirmadienį penktokai keliavo po Birštoną. Pirmiausia mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime "Pažink Birštoną aktyviai", kuriame pagal duotas užuominas atrado įvairius Birštono objektus.

5-8 klasių krepšinio turnyras

2023 m. balandžio 24 d.

Sveikiname 6a klasės mokinius užėmus I vietą 5-8 klasių krepšinio turnyre!

Seime

2023 m. balandžio 24 d.

Pilietiškumo pamoka Lietuvos Respublikos Seime. Pabandėme akies krašteliu pamatyti kaip dirba nacionalinė įstatymų leidžiamosios valdžios institucija. 

Kauno miesto 6-tų klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

2023 m. balandžio 24 d.

Balandžio 19 d. Kauno LSMU gimnazijoje vyko Kauno miesto 6-tų klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Mūsų mokyklai atstovavo Saulė Rutavičiūtė.

Sveikiname!

2023 m. balandžio 4 d.

"Pelėdžiukų" studijos ugdytinė Dalia Dainavičiūtė dalyvavo respublikiniame mažųjų skaitovų konkurse

Turime naują augintinį!

2023 m. balandžio 4 d.

"Pelėdžiukų" studijos vaikai džiaugėsi edukaciniu robotu Photon. Vaikai susidomėję ieškojo roboto balso, garsų, spalvų, sekė jo kelią telefono ekrane, drąsiai patys programavo ir lavino orientaciją.

Lik sveika...

2023 m. kovo 24 d.


- Lik sveikas,- tarė lapė.- Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.
- Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis,- pakartojo mažasis princas, norėdamas geriau įsiminti.
Antuano de Sent Egziuperi knyga „ Mažasis princas“ vaikus skatina pamąstyti apie draugystę, ištikimybę, tolerancją.

Akcija "Nenurašyk, o palaikyk"

2023 m. kovo 22 d.

Pasaulis šiandien mini Dauno sindromo dieną. 1B klasė prisijungė prie socialinės akcijos "Nenurašyk, o palaikyk". Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, kurį nulemia tik viena chromosoma.

"Sveikas užkandis" konkursas

2023 m. kovo 21 d.

Mūsų pradinukai dalyvavo mokykloje organizuotame "Sveikas užkandis" konkurse. Mokiniai kartu su klasių vadovais pademonstravo savo išradingumą, kūrybingumą bei originalumą. Vaikai patys gamino, pjaustė, maišė ir kūrė įvairias kompozicijas.

Kovo 11-oji

2023 m. kovo 21 d.

Po ilgai trukusios pandemijos šiandien, kovo 11– ąją, Nepriklausomybės Atkūrimo šventėje mes věl visi kartu!

Jaunieji mokslininkai

2023 m. kovo 22 d.

"Pelėdžiukų" studijos ir 1B klasės vaikai tapo jaunaisiais mokslininkais!  Mažieji mokslininkai drąsiai eksperimentavo su spalvomis, tyrinėjo spalvų maišymo galimybes ir kūrė savo nuosavą Saulės sistemą. 

Kviečiame mokyklos darbuotojus, mokinių tėvelius, socialinius partnerius paremti Kauno "Nemuno" mokyklą, skiriant 1,2 proc. valstybei jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

2023 m. kovo 9 d.

  Nuoširdžiai dėkojame visiems, materialiai parėmusiems mūsų mokyklą. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinant formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinant ir modernizuojant edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinant mokyklos materialinę bazę.

Sąmoningumo didinimas

2023 m. kovo 22 d.

Kovo 3 d. pradėjome Sąmoningumo didinimo mėnesį. 7 ir 8 klasių mokiniai dalyvavo Žydų bendruomenės ir LGL  seminare, kurio metu plėtė akiratį susipažindami su kultūrų skirtumais ir ypatumais.

„Draugystės“ diena

2023 m. kovo 22 d.

Šiandien mūsų mokykloje „Draugystės“ diena! Mus aplankė darželių „Žuvintas“, „Šilinukas“, „Obelėlė“ priešmokyklinukai. Kartu su mūsų „Pelėdų“ ir „Linksmųjų pėdučių“ studijos vaikais žiūrėjome „Nykštuko“ teatro spektaklį,

Sveiki dantukai

2023 m. kovo 22 d.

Visuomenės sveikatos specialistės Gabrielės vedamoje pamokoje ,,Dantų sveikata", 2a klasės mokiniai lavino teisingus burnos higienos įpročius bei mokėsi taisyklingai valytis dantis. Vaikai prisiminė dantų priežiūrai reikalingas priemones.

Nemokamų paskaitų ciklą tėvams

2023 m. sausio 31 d.

Kauno švietimo inovacijų centras organizuoja nemokamų paskaitų ciklą tėvams, siekiantiems geriau pažinti, suprasti, apsaugoti savo vaiką, ieškoti būdų, kaip ugdyti jo kompetencijas pagal prigimtines galias, charakterio savybes, patirtį, ugdymosi poreikius siekiant individualios vaiko pažangos.

"Pagauk M. K. Čiurlionio debesį"

2023 m. sausio 18 d.

Pilietinės-pažintinės išvykos metu penktokai dalyvavo edukacijoje "Pagauk M. K. Čiurlionio debesį", žiūrėjo nuostabius potyrius padovanojusį virtualios realybės filmą "Angelų takais",

STEAM: patyriminės veiklos, keičiančios tradicines pamokas

2022 m. gruodžio 8 d.

 

Mūsų mokykloje pamokos ir veiklos turėtų tapti dar inovatyvesnės. Vakar, mokytojai ir darželio pedagogai, gilinosi į inovatyvius STEAM ugdymo metodus ir jų taikymą.

Tarptautinės nerūkymo dienos konkursas "Nemuno" mokykloje

2022 m. lapkričio 24 d.

Mokytojų, socialinės pedagogės, visuomenės sveikatos specialistės ir  Maitinimo organizavimo specialistės šiluma, bei ugdymas apie sveiką gyvenseną, mokinių kūrybiškumas ir laimė būti visiems drauge.

Astridos Lindgren pasauliai

2022 m. lapkričio 21 d.

Lapkričio 14 d. vienai žymiausių pasaulio vaikų rašytojų Astridai Lindgren būtų sukakę 115 metų. Todėl turėjome gerą progą dar kartą prisiminti jos kūrinius. Pirmokai su mokytojomis Girmanta Levinskiene ir Goda Stašauskaite klausėsi istorijos apie Pepės Ilgakojinės gimtadienį ir piešė sveikinimo atvirukus knygos herojei ir autorei.

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje

2022 m. lapkričio 14 d.

Lapkričio 8 d. 1b klasės mokiniai ir "Pelėdžiukų" studijos vaikai lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime ,,Gyvūnų namai namučiai gamtoje“.

"A Pie Day!"

2022 m. lapkričio 14 d.

Penktokų anglų kalbos pamoka "A Pie Day!" Mokėmės susiformuoti komandą ir draugiškai pasiskirstyti pareigomis, kepėme savo pirmuosius pyragus, išvertėme pyrago receptą į anglų kalbą, paruošėme šaunius pristatymus.

Edukacinė pamoka apie egzotinius drugelius

2022 m. lapkričio 23 d.

Sakome AČIŪ ikimokyklinio ugdymo pedagogei Vilmai už suorganizuotą edukacinę pamoką apie egzotinius drugelius. "Linksmųjų pėdučių" studijos vaikai labai laimingi

Sveikatingumo savaitė

2022 m. lapkričio 14 d.

Sveikatingumo savaitės metu penktokai kiekvieną dieną per ilgąją pertrauką laiką leido sveikai, aktyviai, smagiai.
Pirmadienį - pasivaikščiojome iki Panemunės Šilo ir atgal. Antradienį surengėme viktoriną "Ką aš žinau apie vandenį?", kalbėjome apie tai, kaip svarbu vengti plastiko ir geriau rinktis gertuvę.

Antrokų kelionė į Rumšiškėse esantį Lietuvos liaudies buities muziejų

2022 m. spalio 12 d.

Rudeninės saulės nutviekstu keliu bei vis labiau rudenėjančios gamtos lydimi, praėjusį penktadienį antrų klasių mokiniai nukeliavo į Rumšiškėse esantį Lietuvos liaudies buities muziejų. Čia sutiko ,,promočiutę", kurios pasakojimai bei žaismingos užduotys vaikų mintis ir vaizduotę nukėlė į daugiau nei prieš šimtą metų buvusį lietuvių kaimo vaikų gyvenimą.

Mokytojų dienai praūžus

2022 m. spalio 6 d.

Šiandien mes, mokytojai, sakome AČIŪ už vakar mums suorganizuotą Mokytojų dieną: mokinių tėvams už gėles, mokiniams už vaišes, gražius žodžius ir staigmenas, mokyklos chorui už prasmingą dainą,

Pirmokėlių pažintis su Amsium

2022 m. spalio 12 d.

Lietuvos policijos bičiulis Amsis šiandien aplankė mūsų pirmokėlius!

Projektas "ESSD 2022“

2022 m. rugsėjo 30 d.

Kauno "Nemuno" mokyklos mokiniai ir mokytojai, apsirengė žaliai, dalyvavo projekte "ESSD 2022“ (Europos mokyklų sporto diena). Šventės metu buvo vykdomos įvairiausios fizinio aktyvumo veiklos ir žaidimai.

Europos projekto „Beactive – 2022“ savaitė

2022 m. rugsėjo 30 d.

Europos projekto „Beactive – 2022“ savaitę, rugsėjo 26-30 dienomis, Kauno ,,Nemuno“ mokyklos mokiniai per fizinio ugdymo pamokas ir pertraukas, panaudojo šokinėjimo gumas.

Penktokų įspūdžiai Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalione

2022 m. rugsėjo 30 d.

Rugsėjo 29d. penktokai lankėsi Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalione, atvirų durų dienos renginyje. Susipažinome su kario profesija ir tarnybos Lietuvos kariuomenėje galimybėmis. Smalsūs penktokai turėjo daug klausimų įvairių Lietuvos kariuomenės padalinių ir sukarintų organizacijų atstovams.

Rugsėjo 1-oji mažiesiems

2022 m. rugsėjo 6 d.

Kiek mūsų daug! Šiandien, į mokyklos aktų salę, sugužėjo mūsų darželių vaikai ir tėveliai. Visi kartu, skambant vaikų juokui, žiūrėjome "Nykštuko" teatro spektaklį.

Rugsėjo 1-oji

2022 m. rugsėjo 6 d.

"Nemuno" mokykloje vėl džiaugsmas, nes mokyklos koridoriuose aidi vaikų juokas. Jie iš kišenių pilnomis saujomis traukia pralėkusios vasaros įspūdžius ir dalijasi jais su draugais. Džiaugsmas, nes tėvų šypsenos drąsina vaikus.

Pirmasis Švento Jokūbo kelio Lietuvoje jaunųjų ambasadorių piligriminis žygis

2022 m. birželio 27 d.

2022-06-22 saulėtą rytmetį 68 Kauno "Nemuno" mokyklos 5-8 klasių mokiniai, vedami direktorės V.Žiūraitienės ir 7 mokytojų, pajudėjo į pirmąjį Švento Jokūbo kelio Lietuvoje jaunųjų ambasadorių piligriminį žygį.Ši jaunųjų ambasadorių estafetė šiemet skiriama solidarumui su kovojančia Ukraina ir Šventiesiems Jokūbo metams.

Trečiokai lankėsi Girstupio viešojoje bibliotekoje

2022 m. birželio 13 d.

Vasara su knyga

Prasidėjus vasarai trečiokai su mokytojomis Rasa Šerniene ir Almone Miliauskiene apsilankė Kauno miesto V. Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje, kur sužinojo kaip galėtų pasiskolinti knygų ir atostogų metu, kai mokyklos biblioteka nedirbs.

Geros kelionės!!!

2022 m. birželio 13 d.

"Kad pasiektume įspūdingų dalykų, privalome ne tik veikti, bet ir svajoti, ne tik planuoti, bet ir tikėti." (Anatolis Fransas)

Rašytojos Nijolės Kepenienės istorijos

2022 m. gegužės 4 d.

Šią savaitę bibliotekoje su antrų klasių mokiniais minėjome rašytojos Nijolės Kepenienės jubiliejų. Tai buvo puiki proga prisiminti ir pasidžiaugti jos kūriniais.

Rinkome Metų knygą

2022 m. balandžio 28 d.

Visą balandį mokykloje vyko Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių kūrinių pristatymai ir aptarimai. Pradinių klasių mokiniai rinko Metų knygą vaikų knygos kategorijoje ir jiems apsispręsti buvo tikrai sunku. Vaikai stebėjosi nepaprasto berniuko Nuko gyvenimu. Šią Audros Baranauskaitės ir Linos Itagaki knygą šauniausia pripažino 3a ir 4b klasės. Mokiniams patiko ir eilėraščiai iš Indrės Zalieckienės knygos „Kaip sutramdyti žvėryną?“,

Viktorina – protų mūšis „Praleidžiu progą pasityčioti!“

2022 m. balandžio 14 d.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų ugdymo įstaigos mokinių komanda "Nemunas" kovo 17 dieną prisijungė prie aktualios iniciatyvos ir aktyviai dalyvavo mokinių viktorinoje – protų mūšyje „Praleidžiu progą pasityčioti!“.

Pasaka - kultūrinis protėvių paveldas

2022 m. balandžio 14 d.

Pasaka - kultūrinis protėvių paveldas, išmintis ir vertybė. Balandžio 7d. edukacijoje "Beveik SUAUGĘS. AUGĘS SU pasaka" šis paveldas buvo perteiktas mokiniams, kurie ne tik išgirdo pasaką, bet ir joje aktyviai dalyvavo, įsitraukdami į pasakos tėkmę, vertindami perteikiamas idėjas, vertybes, išjausdami  pasakos herojų ir savo pačių patirtis bei emocijas.

Ugdymas karjerai

2022 m. balandžio 14 d.

Balandžio 13-osios d. išvykos į Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą metu 6a klasės mokiniai susipažino su ten ruošiamomis virėjo, padavėjo, barmeno, viešbučio darbuotojo, kelionių agento specialybėmis,