Mūsų mokyklos mokinės Gabija (6 klasė) ir Danielė (8 klasė) dalyvavo Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių mokinių anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkurse „Empowering Voices“, kuris vyko Kauno Karalienės Mortos mokykloje.

KINGS lygos projekto dalyvis Motiejus puikiai pasirodė matematikos mokomajame dalyke! Džiaugiamės Tavo pasiekimais ir siunčiame linkėjimus Kauno "Nemuno" mokykla.

Sveikiname!
Respublikinis projektas ,,Gyvenu Lietuvoje", šiais metais skirtas vietovardžių metams paminėti, jau 12-ąjį kartą subūrė šalies pradinių klasių mokytojus,

Diena, kai džiaugiasi širdis!
Lapkričio 18 d. mūsų darželio "Linksmųjų pėdučių" ir "Pelėdžiukų" studijų vaikučiai dalyvavo "Girsta" bendruomenės organizuotoje "Šeimų šventėje".

Kovo 26 d. Danielius Adomaitis, Akvilė Beniulytė ir Rytis Norbertas Saulis, 2a klasės mokinių komanda, sėkmingai dalyvavo Kauno miesto 2 klasių mokinių matematikos popietėje „Mąstau ir skaičiuoju 2019“.