Šiandien "Nemuno" mokykloje ir darželiuose sužibo atminties, vienybės ir pergalės žvakutės. Dėkojame, kad esame laisvi!

"Žiogelių" studijos vaikai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinių įstaigų instrumentiniame festivalyje "PAGROKIM".

Šiandien trečiokus aplankė Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2- osios rinktinės vadas Skomantas.

Yra tiek daug dalykų, kuriuos mes laikome savaime suprantamais. AČIŪ visiems, kurie mus lydi kiekvieną dieną ir kuria jausmą, kad nuoširdūs ir prasmingi kasdieniai stebuklai suteikia mums džiaugsmą.

Saulutės studijoje skambėjo dainos, šokiai,  žaidimai, liejosi vaikų džiaugsmas, nes Kalėdų senelis šiais metais buvo ypač geras ir dosnus. Jis jau aplankė mus!