Mokytojų, socialinės pedagogės, visuomenės sveikatos specialistės ir  Maitinimo organizavimo specialistės šiluma, bei ugdymas apie sveiką gyvenseną, mokinių kūrybiškumas ir laimė būti visiems drauge.

Continue reading

Lapkričio 14 d. vienai žymiausių pasaulio vaikų rašytojų Astridai Lindgren būtų sukakę 115 metų. Todėl turėjome gerą progą dar kartą prisiminti jos kūrinius. Pirmokai su mokytojomis Girmanta Levinskiene ir Goda Stašauskaite klausėsi istorijos apie Pepės Ilgakojinės gimtadienį ir piešė sveikinimo atvirukus knygos herojei ir autorei.

Continue reading

Penktokų anglų kalbos pamoka "A Pie Day!" Mokėmės susiformuoti komandą ir draugiškai pasiskirstyti pareigomis, kepėme savo pirmuosius pyragus, išvertėme pyrago receptą į anglų kalbą, paruošėme šaunius pristatymus.

Continue reading

Lapkričio 8 d. 1b klasės mokiniai ir "Pelėdžiukų" studijos vaikai lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime ,,Gyvūnų namai namučiai gamtoje“.

Continue reading

Sakome AČIŪ ikimokyklinio ugdymo pedagogei Vilmai už suorganizuotą edukacinę pamoką apie egzotinius drugelius. "Linksmųjų pėdučių" studijos vaikai labai laimingi

Continue reading